Jump to content

Novi


Guest Slash

Recommended Posts

Pozdrav od fiatista, koji ima ozbiljnu namjeru u svoj obiteljski vozni park pridruziti renaulticha...."!!!!

..upsč.. evo i dodatak.. sad tek vidjeh sto sve treba ubaciti u pozdravnu poruku..

Daklem..Espace mi se oduvijek svidja.. pa eto.. kao fiatist ( vozim dostavnog fiorina ) ... putem trazilice nadjoh ja i renaultiste u hr... i eto me tu...

Naime.. dobivam nasljednika kroz 6mjeseci... pa zbog obiteljskih potreba, a i poslovnih.. vidim Espace-a.. kao idealnu nadopunu..

eh.. pa eto mene tu.. kako bi otkrio sto vishe detalja i iskustva glede njega.. ali to vec u nekoj drugoj grupi.. pod nekom drugom temom..

unaprijed hvala svima na buducoj pomoci i savjetima... i sve naj naj naj.. za novu 2007 godinu!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.