Jump to content

YO...


Guest GYLE

Recommended Posts

Vozim BMW E30

`89 godiste

318

Za ovaj sajt sam sanao tako sto sam nasao DIY za poblaganje volana i zato sam dosao da vidim jel ima jos zanimljivih stvari.

POZDRAV

Link to comment
Share on other sites

Tocka 1 pravila foruma kaze :

"1. Forum je namijenjen isključivo onima koji posjeduju ili voze neko od Renault vozila, ili to namjeravaju u bli

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se vama koji imate predrasude prema drugim automobilima, ali ako aministrator smatra da ne trebam pristupiti ovom forumu OK!!!

Mislio sam da smo svi ovde iz istih razloga, druzenje, razmena misljenja, iskustava...

Ako je to problem onda ok!!!

A inace imam par(2) druga koji poseduju reaulte i od njih sam saznao za ovaj forum, izmedju ostalog.

Jos jednom ako neko ima prible zato sto vozim BMW-a, onda SORRY!!!

Link to comment
Share on other sites

Kolega, nemoj krivo shvatiti. Postoje više vrsta foruma. Forumi gdje se logiraju tj. registriraju ljudi koji voze automobil bilo koje marke, znači ne mora bit striktno Renault ili BMW, nešto tipa hraweb, vidiauto forum i sl... Ovo je Renault klub i tu se nalaze ljudi koji voze Renault vozila. Dakle ne samo ljubitelji marke Renualt, već i osobe koje ga voze jer im je to bio best buy. I ovdje se ne nalaze ljudi koji su ograničeni na vozila Renault marke, svi mi ovdje cijenimo sve ostale proizvođače, ali ti tu "kod nas" nemaš, niti bi imao koristi jer ovaj forum nema ikakve veze s BMW-om.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Odnosno, daj nam dobar razlog da budeš tu, i postoji mogućnost da ostaneš :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.