Jump to content

helllooooo


Guest iva24

Recommended Posts

Ovo je stvarno al stvarno najljubazniji i sa definitivno naj naj welcome-om ....

Javila mi je Spin na pm i obavezno se vidimo ...

Nego ja tebe Nato već kao poznam iz priče... Kad sam rekla da se neću uključit na forum jer imam ne nabrijani auto pa su mi rekli da ima već jedna cura sa istim takvim cliom ... barem po boji i po motoru ...

Ima dosta nenabrijanih renaulta ovdje tako da to nije problem, a još manje prepreka dobrom dru

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav djevojko i dobrodošla!

....i nek nam je još više cura na forumu.... :hey:

Link to comment
Share on other sites

E da te i ja pozdravim i kazem da mi je bas zao sto nisi jucer dosla na meeting :hey::hey:

Bez brige za auto.Jednom ces skontati da se uopce ne isplati zivcirati oko toga kao ja.Imas garanciju i toplo ti savjetujem da je koristis kad god to mozes ;)

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja pridruzim pozdravima dobrodoslice.

A upoznamo se onda jednom.

I ako nemas otvori se ICQ (a ne ko tvoj susjed kojemu se to ne da :) jer tijekom tjedna tako najcesce komuniciramo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.