Jump to content

hello


Guest krunco

Recommended Posts

Kaj vas dvoje brijete kakši mišeki :bat:

:lool::lool:

on zna!!!

kaj pa se ima javljati na tvoj mobač kad te nema u kancelariji i još "mi dozvoliti" da mu velim mišek

heklaew2.gif

Edited by mirnela
Link to comment
Share on other sites

on zna!!!

kaj pa se ima javljati na tvoj mobač kad te nema u kancelariji i još "mi dozvoliti" da mu velim mišek

heklaew2.gif

ma znam da on zna :plazi:

al nek se malo brine misleci da ima nest i kaj nezna :bf:

hvala ekipa na dobrodoslici

vec sad se moze primjetit da ovdje stanuje odlicna ekipa

idemo malo po topicima surfat da vidimo dal sam dobio odgovor na moj mali problemcic :roll:

Link to comment
Share on other sites

ma znam da on zna :plazi:

al nek se malo brine misleci da ima nest i kaj nezna :bf:

hvala ekipa na dobrodoslici

vec sad se moze primjetit da ovdje stanuje odlicna ekipa

idemo malo po topicima surfat da vidimo dal sam dobio odgovor na moj mali problemcic :roll:

Svaka subota do kraja godine ti je radna :fucka:, :bigl: pa si ti ve misli kaj znam, a kaj ne :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

Svaka subota do kraja godine ti je radna :fucka:, :bigl: pa si ti ve misli kaj znam, a kaj ne :lool::lool:

je... raspaar9.gif...tak ti je to dok diraš šefovu imovinu

:lool::lool::lool:

Edited by mirnela
Link to comment
Share on other sites

vlado je šef :klap::klap:

vilim tek obicni radnik :zubo::zubo::zubo::zubo:

ko se zadnji smije najslađe se smije :lool::lool:

Edited by Will
Link to comment
Share on other sites

:welcome::hey:

eh da ja imam takvog clijica :hail::hail::hail:

ko se zadnji smije najslađe se smije :lool::lool:

i to kaj velis

al ne vidim razlog kaj si se tak slatko nasmijao a i sam znas da ovo gore nije daleko od istine :bigl::bigl::lool::lool::lool::klap::klap::klap::klap::tup::tup::tup:

Link to comment
Share on other sites

al ne vidim razlog kaj si se tak slatko nasmijao a i sam znas da ovo gore nije daleko od istine :bigl::bigl::lool::lool::lool::klap::klap::klap::klap::tup::tup::tup:

Pa ne smijem se tome već tvojim radnim subotama, Vladek i ja smo se već sve dogovorili :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.