Jump to content

Pozdrav svim forumasima


Guest DeMar

Recommended Posts

Auto, boja, motor, oprema :hearts;:hearts; Taman za mene :)

Sasvim dovoljno za početak, još da administrator odobri pristup ostatku foruma pa ćeš moći doznati što te zanima.

Bas mi je drago da se jos nekome svidja. Evo i ja cekam da administrator odobri pristup ostatku foruma. Jer imam jedno pitanje koje me jako muci. Auto imam tek 4 dana.

Link to comment
Share on other sites

Bas mi je drago da se jos nekome svidja. Evo i ja cekam da administrator odobri pristup ostatku foruma. Jer imam jedno pitanje koje me jako muci. Auto imam tek 4 dana.

Dobrodošao :hey:

p.s. također koristi 'search' da vidiš da li je tema obrađena već ;)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodošao! :hura:

Čestitam na novom autu ali 110KS danas nije kao nekad.... :bigl::bigl: Marko_Os to zna najbolje... :bigl::bigl:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodošao! :hura:

Čestitam na novom autu ali 110KS danas nije kao nekad.... :bigl::bigl: Marko_Os to zna najbolje... :bigl::bigl:

113 je u pitanju :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.