Jump to content

pozzz svima =)


Guest **Hondica**

Recommended Posts

Guest **Hondica**

evo da se predstavim... ja sam jos jedan zenski clan na forumu,hehe... Za njega sam cula...hmm vec davno (dobro ne bas tak davno =)) a kak i od kog nebih znala lol :fucka: al newbie mi je dao link za forum

Pa nadam se da kao japanka medu francuzima necu letit van =) valjda se tolerira Renault u obitelji (mislim na Megane-a ali in tha France :hail:-ipak francuzi kupuju francusko,talijani talijansko, a mi hrvati sto stignemo ili japansko lol lol lol :lool::lool: ) :bigl::bigl:

Posjedujem...u redu jos ipak nije samo moj,al bit ce uskoro...Nissan Almeru GX 1.4 naravno cetverovratna :bigl: '98 godište...

Sad se sjetih da su Nissan i Renault grupa! ! ! :plazi::plazi::plazi: znaci ljudi suradnja,nema druge..pozz

Sorry na tak dugom tekstu....

Link to comment
Share on other sites

bok japanka!

A zakaj nick hondica ako bude bio nissan ak smijem pitati?

Inače dobrodošla! :hey:

Link to comment
Share on other sites

dobrodosla..... :hey:

pa ak ti je newbie dao link onda je i bilo vrijeme da nas posjetis....

inace hondica nick ti je :goni:

:plazi: :plazi:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav malička....dobrodošla! :hey::hey::hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest **Hondica**

pa evo..posto sam svugdje kao Hondica..bio bi i red.. Ali i zato sto ce jednog dana novi Type-R (ovaj 2007.) biti moooojjj...milom ili silom :bigl::bigl: To sam vec zacrtala, a do onda obiteljsko nasljede Almera..

Hvala na lijepoj dobrodoslici!! :klap:

Link to comment
Share on other sites

Dodje cura svi polude :roll:

Dakle, prva tocka u nasem pravilniku bi bila "1. Forum je namijenjen isključivo onima koji posjeduju ili voze neko od Renault vozila, ili to namjeravaju u bli

Link to comment
Share on other sites

Dodje cura svi polude :roll:

Dakle, prva tocka u nasem pravilniku bi bila "1. Forum je namijenjen isključivo onima koji posjeduju ili voze neko od Renault vozila, ili to namjeravaju u bli

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da se Coupe_RS baš i nebi s tobom slo
Link to comment
Share on other sites

Dodje cura svi polude :roll:

Dakle, prva tocka u nasem pravilniku bi bila "1. Forum je namijenjen isključivo onima koji posjeduju ili voze neko od Renault vozila, ili to namjeravaju u bli

Link to comment
Share on other sites

Guest ante00

dobro došla....na forum.....vidim kao i kod nas...kad cura dođe hormoni rade.....Coupe će me ubiti....sori....imamo i mi honde forum.... :hura:

Link to comment
Share on other sites

Ma ok, ali eto, djevojče je bar bilo iskreno....mogla je komotno reći da ima doma 3 Renaulta od kojih su 2 njena. Ajmo reći da je to zato jer je newbiejeva prijateljica, ne
Link to comment
Share on other sites

Ma ok, ali eto, djevojče je bar bilo iskreno....mogla je komotno reći da ima doma 3 Renaulta od kojih su 2 njena. Ajmo reći da je to zato jer je newbiejeva prijateljica, ne
Link to comment
Share on other sites

Pa nitko njoj ne brani da bude na forumu, ali kao LA member :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Bero
Hehehehe....ajde, ne palim ja na '89 godište...

al ja palim :lool: :lool: :fucka: :fucka:

e da pozdrav Hondici :hura:

Edited by Bero
Link to comment
Share on other sites

Guest **Hondica**

hmm pa mogla sam rec da imam clia i sad vi vjerujte..lol

Nadam se da se nitko nece ljutit ak sam ovdje...jer mi to nije u interesu, bolje onda da se maknem nego da stvaram samo probleme... =)

Kaj je tak uvijek kad se neka cura registrira ili?!?! bolje da sliku nit ne pokazujem :lool::lool: ko zna kaj bi bilo onda... Pozzz svima =) od malog uljeza

Link to comment
Share on other sites

nemoj stavljat sliku,onda ce topic imat min. 3 strane....

uzivaj na forumu hondica... nisu ovi napaljeni starci tako losi.... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

....nisu ovi napaljeni starci tako losi....

Starci jel....

:bat:

:zubo:

Link to comment
Share on other sites

pa moram malo stitit frendicu.... mogao sam joj jednostavno rec da ste "rozi" i bok.....

:zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.