Jump to content

Vozdra!


EmirRS

Recommended Posts

Pozdrav svima zovem se Emir iz Sarajeva posjedujem CliaRS 2002g. Vidim odlican forum i dosta znalaca medju vama, za forum sam preko googla saznao.

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao! Jel RS plave boje?

Mozda i jeste, ali to nije onaj na kojeg mislis... ;)

Stariji je decko od '81.g. i drugacije se zove... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Oho pozdrav svima, nije plavi vec srebreni sa supersprint izduvom, 7,3 jel ti ono gradjevinu ili arhi. studiras gore sam i ja stalno (bar ti je auto tamo bilo).

Link to comment
Share on other sites

Oho pozdrav svima, nije plavi vec srebreni sa supersprint izduvom, 7,3 jel ti ono gradjevinu ili arhi. studiras gore sam i ja stalno (bar ti je auto tamo bilo).

Aaaa ti si, znaci... :laugh: ma ja, znamo se i s pungasa, ono ti i burazer imate i Golfa GTI Mk.1 jelde? Pricao sam jednom s njim, pa mi je pokazivao i onu Bubu Djapinu i tako... :hey:

Link to comment
Share on other sites

e bravo to je to, buba je otisla na restauraciju tj lakiranje, golfa ima da konzerviram i u garazu strpam. Clio je stvarno super 40.000km presao, lika sam na ulici zaustavio da ga pitam da ga proda. Ide stvaro ok (ipak je onaj fiat 20vt dosta brzi bio) al simpatican je, predhodni vlasnik mu je citav izduv osim katalizatora zamjenio supersprintom (ima zvuk bolestan) danas je stigao i zamjenski kn filter. Eh pa ce mo da vidimo dalje, ev chip. Al treba pitat na forumu sta misle mane i prednosti itd. Uglavnom dosta dobar forum!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.