Jump to content


Guest 4x4

Recommended Posts

Eto još jednog novog člana: mene.

Za klub saznah preko naljepnica na vozilima članova...

Ne volim baš forume, kompjutore i komunikaciju netom (valjda jer je ima previše...), ali su korisni, pa eto i mene ovdje.

Imao sam Twinga prije nekih 6-7 godina i bio sam jako zadovoljan, mala potrošnja, agilnost, prostranost(!). Trenutno prodajem Brava da bih kupio Scenic Rx4 ili Kangoo 4x4 iz isključivo praktičnih razloga: aktivnosti na otvorenom na koje trošim zarađen novac.

Ne treba mi cestovna jurilica, nego robusnije, a ipak civilno vozilo. Valjda... ;)

Za početak toliko. Nadam se da postoji krug ljudi na forumu koji imaju sličnu viziju kretanja kroz prostor. :cool:

Pozz

Mislav

Link to comment
Share on other sites

Hm.... :??:

Kaj sam ja jedini koji misli vozit R4x4? U klubu nema nikog drugog? Da odustanem od kupnje istog? Mo

Edited by 4x4
Link to comment
Share on other sites

:lool:

dobrodosao :hey:

cekaj da ti modovi odobre pristup...inace nema takve rubrike na forumu al probaj koristiti search funkciju,inace jako malo ljudi vozi 4x4 ili kangooa ili scenica mozda cak par mislim....pozzzz

Link to comment
Share on other sites

Hm.... :??:

Kaj sam ja jedini koji misli vozit R4x4? U klubu nema nikog drugog? Da odustanem od kupnje istog? Mo

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!Dobrodosao na forum :hey: Mislim da bi trebao da otvoris novi topic vezano za R4x4,pa ce ti ljudi sigurno odgovoriti.

P.S.Ne verujem da ces dobiti odgovore tipa..taj auto ne valja ili nesto tako slicno :laugh:

Pozz

potpis ;)

:welcome1::hey: :hey:

Link to comment
Share on other sites

Rado bih saznao ponešto o 4x4, ili postavio novi topic s tim u vezi, no nekak nemam PERMISSIONS za bilo kaj osim gledat i kuckat tu po novim članovima...

:roll:

Kolko inače traje ta procedura da me PERMISSIRAJU?

p

m

Edited by 4x4
Link to comment
Share on other sites

:servus:

evo imaš pristup ostatku foruma!

btw znam da ima netko s kangoo-om 4x4, a za scenica nisam 100% siguran.....

koristi opciju Search! ;)

pozz :hey:

Link to comment
Share on other sites

Ah....

Znači; usamljen sam :drivar:

Svi ste zalijepljeni na asfalt. Ko bu mi onda kardan mijenjal, ko?? :headbang:

Ma, šalim se... Sve bu u redu, poznajem Baltazara... :hahahe:

THNX everybody!

p

m

Link to comment
Share on other sites

Čini mi se da ima i dva scenica RX4, za jednog člana mislima da je iz BiH a za druog da je iz HR :):hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.