Jump to content

Predstavljanje novog člana


Dr. RS

Recommended Posts

Bok ljudi,

ja sam vaš novi član od jučer i pošto moram napisati nešto o sebi, reći ću vam da

Link to comment
Share on other sites

I koji je ostavio najbolje dojmove??

svaki na svoj način.Ukratko, od brutalnosti prema uglađenosti.Ovaj najnoviji nije toliko brutalan,i moraš dobro pretjerati da bi se upalio ESP,ali tu u stvari i le

Link to comment
Share on other sites

Do sada su svi moji auti bili Renault Clio Sport

Srdačan pozdrav svim ljubiteljima Clio Sporta

:yeah::hail:

Pozdrav i dobro došli Primarijuse RS!

Svaka čast na izboru vozila!

Imamo mi mlađarija nekakva okupljanja petkom oko 20.00 h na parkingu kod bille na rotoru, zadnji red. Bila bi nam čast kada biste nas posjetili! Sve kulturno društvo :hey:

Link to comment
Share on other sites

:yeah::hail:

Pozdrav i dobro došli Primarijuse RS!

Svaka čast na izboru vozila!

Imamo mi mlađarija nekakva okupljanja petkom oko 20.00 h na parkingu kod bille na rotoru, zadnji red. Bila bi nam čast kada biste nas posjetili! Sve kulturno društvo :hey:

hvala na pozivu,kad ulovim vremena navratit ću

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao i dargo mi je da ima neko mojih godina na forumu. :yeah::deda:

Hvala na dobrodošlici. Na forumu sam čisto zbog toga da pomognem svojim savjetima mlađim vlasnicima clio sporta,

a i zbog toga jer je novi clio RS 3 noviji automobil na tr

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.