Jump to content

Jos jedna Renault zenska


Guest Mihaela

Recommended Posts

Guest Mihaela

:hey: Pozdrav svima!!!

Dakle...ja sam Mihaela...iz Zagreba...i zelim imati Renault Clio Sport kad odrastem... :bigl:

Sad vozim Scenica koji mi je nekako dojadio... :tup:

Pronasla sam vas u muzevim bookmarksima...koje inace ne gledam... :rotfl: ...cesto...

Inace sam neozbiljna, otkacena, blesava, djetinjasta, vrlo liberalna (aha, krivi forum :bigl: )...

:rain

Link to comment
Share on other sites

Opa.. ej pogodi šta? Imaš full pristup :zubo:

..ničim izazvan (naravno) kliknuo sam ti na profil i vidio da imaš zanimljive Interests :bigl: :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihaela
Opa.. ej pogodi šta? Imaš full pristup :zubo:

..ničim izazvan (naravno) kliknuo sam ti na profil i vidio da imaš zanimljive Interests :bigl: :bigl:

Hvala! :zivili:

Sto se tice Interestsa...hm, uopce neznam o cemu pricas...angel-smiley-029.gif

Link to comment
Share on other sites

pozdrav i iz Slovenije.

I ostani ti na scenicu....Renault Sport je droga. Kad jednom kreneš očeš samo više i više...nikad kraja :)

Edited by dare
Link to comment
Share on other sites

Dobro nam došla :hey: Lepa su interesi a još lepši datum rođenja :bigl:

Link to comment
Share on other sites

:hey: Pozdrav svima!!!

Dakle...ja sam Mihaela...iz Zagreba...i zelim imati Renault Clio Sport kad odrastem... :bigl:

Sad vozim Scenica koji mi je nekako dojadio... :tup:

Pronasla sam vas u muzevim bookmarksima...koje inace ne gledam... :rotfl: ...cesto...

Inace sam neozbiljna, otkacena, blesava, djetinjasta, vrlo liberalna (aha, krivi forum :bigl: )...

:rain

-takvih trebamo kao u priči :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.