Jump to content

Pozdravljam sve Vas....


Guest Doberman

Recommended Posts

Guest Doberman

....kao sto je red svakog newbia da se predstavi tako cu i ja slijdom tih dobrih manira rec da sam vozac nepunih 20 godina koji je izmjenio vise vozila u svom voznom parku a jos vise razlicitih sam vozi po tzv...sluzbenoj duznosti...

izmedju ostalih imao sam i legendarnu "Katricu" ili Ti ga kako smo od milja zvali taj auto "Leteci Kotec" ( Renault 4) s kojim sam bio sve u svemu jako zadovoljan...iskreno da je unutrasnjost bila bolje uredjena i dan danas motor i osjecaj ladje na cesti bi okupirao mnoge...

nakon toga sam od 2002 vlasnik Kangoo 1.5 dci putnicka verzija...

za pocetak toliko od mene...koga sto god vise interesira neka slobodno pita...

Link to comment
Share on other sites

....kao sto je red svakog newbia da se predstavi tako cu i ja slijdom tih dobrih manira rec da sam vozac nepunih 20 godina koji je izmjenio vise vozila u svom voznom parku a jos vise razlicitih sam vozi po tzv...sluzbenoj duznosti...

izmedju ostalih imao sam i legendarnu "Katricu" ili Ti ga kako smo od milja zvali taj auto "Leteci Kotec" ( Renault 4) s kojim sam bio sve u svemu jako zadovoljan...iskreno da je unutrasnjost bila bolje uredjena i dan danas motor i osjecaj ladje na cesti bi okupirao mnoge...

nakon toga sam od 2002 vlasnik Kangoo 1.5 dci putnicka verzija...

za pocetak toliko od mene...koga sto god vise interesira neka slobodno pita...

Lijepo predstavljanje pozz i dobrodosao.. :hey:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodosao na RKH forum :hey:

Link to comment
Share on other sites

Dobrodosao!

Vidim, i drago mi je sto se varazdinski ogranak jaca i siri.

Nadam se da ce mo se jednom mozda i vidjeti jer sam cesto u Varazdinu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Doberman
Dobrodosao!

Vidim, i drago mi je sto se varazdinski ogranak jaca i siri.

Nadam se da ce mo se jednom mozda i vidjeti jer sam cesto u Varazdinu.

hvala svima na dobrodoslici...

pa ako nas sreca nanese, zasto da ne?

:cool:

Link to comment
Share on other sites

Guest Doberman

a da mi netko pomogne i kaze sto jos moram ucinit da bih mogao normalno postati na ostatku foruma i koristiti ostale funkcije...npr...pretrazivanje...novi postovi... sto god kliknem...dobivam poruku...Sorry, you don

Link to comment
Share on other sites

a da mi netko pomogne i kaze sto jos moram ucinit da bih mogao normalno postati na ostatku foruma i koristiti ostale funkcije...npr...pretrazivanje...novi postovi... sto god kliknem...dobivam poruku...Sorry, you don
Link to comment
Share on other sites

Guest Doberman
pozz :hey:

ako si popunia profil onda će ti naši administratori omogučiti pristup cilom forum

pa nego sto da sam popunio profil...ili sam negdje jos neko od pitanja propustio...bilo ih je skoro 100

:tup:

Link to comment
Share on other sites

Vau, vau! Dobrodošao ! :laugh:

Valjda te još nitko od modova nije sku

Link to comment
Share on other sites

Guest Doberman
Vau, vau! Dobrodošao ! :laugh:

Valjda te još nitko od modova nije skužio i odobrio pristup. Brzo će ne brini ;)

jel to brzo...na ovom forumu nije jedankog vremenskog znacenja kao u real life...jel se to ovdje broji u tjednima ili nekim drugim mjernim jedinicama?

s obzirom da sam vise od 24 sata registriran i da sam na pp vec komunicirao s jednim moderatorom koji me je uputio da se ovdje javio...i to je to...a kad ono...bas mi tako i ne izgleda...

:nezna:

Edited by Doberman
Link to comment
Share on other sites

Guest Doberman

sto bih to ja jos trebao napravit da mogu dalje po forumu????

kazete nista...nista osim cekati Godoa???...

ovo je pomalo frustrirajuce s ovim pristupima...

Link to comment
Share on other sites

Pozdravljam...dobrodošao...i isprike zbog kašnjenja, tvoj nick me prestrašio pa nisam gledao! :zubo:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest Doberman

:sun::bend::zacugu::dance;:tulum:

valjda Vam je sad svima jasno da sam napokon ipak dobio pristup...uspjela me jedan dobra modovska vila nakon tri dana ipak uocit....

Link to comment
Share on other sites

uspjela me jedan dobra modovska vila nakon tri dana ipak uocit....

...ma uočio ja tebe već ali ka

Link to comment
Share on other sites

Dobro dosao!! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.