Jump to content

:)


xXx_666

Recommended Posts

Ćao raja zovem se Žarko, bliži poznavatelji me zovu Žara, moj logo je xXx, svašta sam od automobila probao, al renault mi je nekako ostao u rukama, a guza neće da iz sijedala pobjegne, trenutno imam renaulta 5 (GTR i GTE), ovog GTR sam nesto malo radio pocetnicki, nista strasno na njemu sam ucio bojati, lakirati, tapacirati, elektronika, nije nesto da izgleda savrseno a nije ni da se posramim za ucenje, a ovoga GTE radim od nule, u njemu je bio 1.7 110ks, to leti vanka, ide u njega od

Clia III 2.0 16v mozda se poigramo sa turbom i nitrom i sa smjijesam goriva, idu lambo vrata, rikverc senzori, računalno upravljanje preko tableta, crvena koža i tako, uglavnom para se nema al gušt je gušt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.