Jump to content

Lijep pozdrav!


Guest

Recommended Posts

Lijep pozdrav!

Imam 21 godinu i dolazim iz Slavonije. Za forum sam saznao tako što sam googlao i našao domaći Renault forum.

U 7. mjesecu 2017. sam si kupio Renault Megane III 1.5 dCi ( 2011. godište ) sa 119,000km, uvoz iz Francuske,

dok prije 2 mjeseca sam djedu kupio Renault Clio III 1.2 16V ( 2007. godište ) sa 120,000km, uvoz iz Austrije.

Slijedeća na redu je majka, koja će dobiti Twinga čim uštedim malo novca.

 

Nadam se da ću na forumu steći nova iskustva, i podijeliti neka svoja te pomoći nekim članovima.

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i tebi, pravilno ispuni profil, za prezime ti stoji samo jedno slovo. Ukoliko se ne možeš logirati pošalji  podatak meni na PM da ga upišem i potom dobiješ pun pristup

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i tebi, pravilno ispuni profil, za prezime ti stoji samo jedno slovo. Ukoliko se ne možeš logirati pošalji  podatak meni na PM da ga upišem i potom dobiješ pun pristup

Izvršeno, isprike na neugodnostima :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.