Jump to content

Grand Scenic 1.6dci Bose iz 2012 - simboli smježna pahulja i motor u nekakvom cijevovodu, kavezu


Daniel Primorac

Recommended Posts

Lijep pozdrav svima,

Molim Vas za pojašnjenje vezano za simbole koji su mi se prije nekoliko dana pojavili.

Riječ je o simbolu motora umotanog u nekakav “kavez” i veliki simbol snježne pahuljice na mjestu obrtomjera na centranom djelu ekrana.

Auto mi se nije htjeo upaliti (bilo je nekih -3,4) i stalno je prikazivao ta dva simbola, motora omotanog u nešto nemam pojma što i ta velika cemtralizirana snježna pahuljica koji su se prikazivali naizmjenično.

Danas sam ga normalno upalio, odvezao se do mehaničara koji je odmah utvrdio da mi fali rashladne tekućine pa se pitam da li je moguće da li me auto usljed nedostatak tekućine s dva simbola upozoravalo na manjak tekućine i/ili je riječ o još nečemu?

Unaprijed Vam se zahvaljujem na odgovorima tj. pomoći ?

Lp, Daniel

Edited by Daniel Primorac
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.