Jump to content

Renault megane 1.5 dci gt line


Guest Jurazg94

Recommended Posts

Guest Jurazg94

Poštovanje, 

 

ako može mala pomoć. Kupio sam ( kapario) renault megane 1.5 dci gt line 2013. Proizveden 28.11.2013. I sad imam par pitanja. Kada gledam takve iste modele odmah se vidi da ima određene razlike poput veličine znaka na haubi, unutrašnjosti (nema standardnih crvenih detalja), drugačije su  "kazaljke više su digitalne, nema gt line oznaku na haubi i na stražnjem dijelu auta itd. Auto je uvoz Njemačka, kilometri su ispravni, i čovjek mi je rekao da je to auto za zapadno tržište, a znam da odmah postoje razlike u Modelima. Moje pitanje je jel mogu nekom od Vas tko ima veće u znanje o tom modelu da me uputi, mogu i poslat slike cijelog auta. Hvala Vam unaprijed 

Link to comment
Share on other sites

Dakle, nulti post ne može biti odmah u glavu s pitanjem. Predstaviti se u novi članovi pa onda idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.