Jump to content

Pozdrav


filip989

Recommended Posts

Pozdrav svima, ja sam Filip. 

 

Prvi put Renault vlasnik, čekamo blizance, 2. i 3. dijete pa smo uzeli Scenica. 

Auto je Limited oprema, 1.5 dci 81 kW, 2015. godina s 200.000 km na satu. Kupljen je u RH, ALD je bio vlasnik, a na leasing ga je uzela neka austrijska firma s poslovnicom u Zg. Održavan u ovlaštenim servisima, u jako dobrom stanju, limarija ima oštećenja u vidu ogrebotina, ali unutrašnjost je očuvana izvanredno. Jedino što je unutra oštećeno je naslon za glavu lijevog stražnjeg sjedala (pretpostavljam od autosjedalice) i s nečime je poderan tapicirung i spužva na krovu u bunkeru, nešto visoko se izgleda prevozilo. Nije jako, ali je za sanaciju (ako netko ima prijedlog kako, javite). 

Uglavnom, prvi dojmovi odlični, na autu sve šljaka, motor za nas taman snage, lijepo se vozi, čvrst u zavojima i sve 5.

Za početak mislim dovoljno! 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.