Jump to content

Chipanje


BALEV

Recommended Posts

Mislim da je takav setup auta zrel za jedan dugmić čijim se pritiskom auto setira za divlju vo

Link to comment
Share on other sites

ma bjezi od dasteka s tim autom :evil:

Zasto? Imas neko lose iskustvo? Ajd pliz objasni jer ako cu ikada chipati auto mislio sam ici kod njih

Link to comment
Share on other sites

Zasto? Imas neko lose iskustvo? Ajd pliz objasni jer ako cu ikada chipati auto mislio sam ici kod njih

nemam osobno ali cuo sam od ostalih kako gonzo radi pa mi bas i ne daje neko povjerenje.. malo cudno slaze mape, cudno regulira krivulju..

hoces remap?? senica ili rsr u sloveniji..

Link to comment
Share on other sites

hoces remap?? senica ili rsr u sloveniji..

A šta je s Tiborom i kakva su iskustva s njegovim remapom Clia RS???

Ali to je već za drugi topic....

Link to comment
Share on other sites

A �ta je s Tiborom i kakva su iskustva s njegovim remapom Clia RS???

Ali to je ve� za drugi topic....

sve 5 :yeah: das 250e i imas pomaknuto paljenje i blokadu na 8000 ako hoces.. sve radi i funkc. super..

Link to comment
Share on other sites

sve 5 :yeah: das 250e i imas pomaknuto paljenje i blokadu na 8000 ako hoces.. sve radi i funkc. super..

ovisi kako kome ;)

izgleda da sa svima neki imaju pozitivna i negativna iskustva :(

Link to comment
Share on other sites

ovisi kako kome ;)

izgleda da sa svima neki imaju pozitivna i negativna iskustva :(

da, baš sam to htio napisat... za matja

Link to comment
Share on other sites

ovisi kako kome ;)

izgleda da sa svima neki imaju pozitivna i negativna iskustva :(

tako nekako.. tebi je bilo drugacije.. mozda mu ne ide najbolle za phII 172 jer hans i kosta je vec dosta (cca 3-4) godine vozi s tim remap-om i sve je ok

Link to comment
Share on other sites

Daj napišite svi iskustva....vaša i od nekih frendova, konkretno me zanima za RS-a 172....znam da je Dastek skuplji ali svi koje sam pitao imaju samo riječi pohvale i zadovoljni su! I Rain ima Unichip....

Npr. ona crna Alfa 145 sa SR Grobnik ima 2.0 TS s turbinom a sve se vrti na mapiranoj centrali od 1.4 TS modela, dečki su sve nove mape radili, potrošen je cieli rezervoar goriva na valjcima i testiranju....znači da znaju nešto!

:??:

Link to comment
Share on other sites

tako nekako.. tebi je bilo drugacije.. mozda mu ne ide najbolle za phII 172 jer hans i kosta je vec dosta (cca 3-4) godine vozi s tim remap-om i sve je ok

To pričaš za Tibora?

Link to comment
Share on other sites

Daj napišite svi iskustva....vaša i od nekih frendova, konkretno me zanima za RS-a 172....znam da je Dastek skuplji ali svi koje sam pitao imaju samo riječi pohvale i zadovoljni su! I Rain ima Unichip....

Npr. ona crna Alfa 145 sa SR Grobnik ima 2.0 TS s turbinom a sve se vrti na mapiranoj centrali od 1.4 TS modela, dečki su sve nove mape radili, potrošen je cieli rezervoar goriva na valjcima i testiranju....znači da znaju nešto!

:??:

vidjet cemo dal znaju kad alfa prođe određenu kilometrazu..

Link to comment
Share on other sites

vidjet cemo dal znaju kad alfa prođe određenu kilometrazu..

Ha....ne znam, zasad je ok, uredno radi, AF omjer je dobar (malo bogatija smjesa za svaki slučaj)....temperatura ispuha ne prelazi 800, mislim da su napravili dobar posao! Ali vidit ćemo.... ;)

Inače....totalna je zbrka u glavi jer jedan hvali Tibora....drugi Dasteka, nekome je Tibor napravio loše, ti preporučuješ Slovence.... :??:

Confused....

Link to comment
Share on other sites

Gle, i RSR je imao neke propuste i greske do sada, Tibor isto tako, za Dastek jos nisam cuo negativne stvari, ali nitko ne kaze da ih nema, ali su mozda jos pod "tepihom".

Ja do sada iskustvo imao s Tiborom kod kojeg bih opet isao da imam turbaka, ali s atmosfercom ne bih.

Trenutno sam kod Dasteka, zadovoljan s onim sto su napravili, razlika se osjeti, auto ide odlicno, ja sam zadovoljan.

Isto tako, unichip ce izletiti iz auta kroz cca malo manje od godinu dana jer ce ici nesto bolje, ali trenutno me isti zadovoljava u potpunosti, isto kao sto i Ivanu i Hansu odgovara Tibor jer njihovi auti rade odlicno sa njegovim remapom sto nije bio slucaj s mojim autom.

Link to comment
Share on other sites

Ha....ne znam, zasad je ok, uredno radi, AF omjer je dobar (malo bogatija smjesa za svaki slučaj)....temperatura ispuha ne prelazi 800, mislim da su napravili dobar posao! Ali vidit ćemo.... ;)

Inače....totalna je zbrka u glavi jer jedan hvali Tibora....drugi Dasteka, nekome je Tibor napravio loše, ti preporučuješ Slovence.... :??:

Confused....

Hrvoje ti zna malo vise od toga (R5GTT) u slo mozes dobiti mapu Gr. N i to ti je super.. ja sljedece sto cu radit na auto bla, bla.. nakon toga cu ic mapu radit u slo, a i trebutno je jeran RS tamo na mapiranju pa cemo vidjet kad se vrati.. trebao bi biti ubojica :oo:

Link to comment
Share on other sites

Hrvoje ti zna malo vise od toga (R5GTT) u slo mozes dobiti mapu Gr. N i to ti je super.. ja sljedece sto cu radit na auto bla, bla.. nakon toga cu ic mapu radit u slo, a i trebutno je jeran RS tamo na mapiranju pa cemo vidjet kad se vrati.. trebao bi biti ubojica :oo:

Prema nekim pricanjima koje sam cuo mapiranje im bas i ne uspijeva na tom RS-u :(

Vidjet cemo kaj ce biti s tim

Link to comment
Share on other sites

Hrvoje ti zna malo vise od toga (R5GTT) u slo mozes dobiti mapu Gr. N i to ti je super.. ja sljedece sto cu radit na auto bla, bla.. nakon toga cu ic mapu radit u slo, a i trebutno je jeran RS tamo na mapiranju pa cemo vidjet kad se vrati.. trebao bi biti ubojica :oo:

Ma ne treba mi remap za grupu N, tu već treba ići samo cijev od grane do zadnjeg lonca, neki drugi filter, pomaknut blokadu....

Ja ako bih išta radio onda bi to bilo nešto umjerenije....nešto kao kod Raina, malo ispeglati krivulju momenta i snage i to je to....znaš da ja nisam neki "stritrejser" :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Prema nekim pricanjima koje sam cuo mapiranje im bas i ne uspijeva na tom RS-u :(

Vidjet cemo kaj ce biti s tim

da tako nesto :roll:

Ma ne treba mi remap za grupu N, tu već treba ići samo cijev od grane do zadnjeg lonca, neki drugi filter, pomaknut blokadu....

Ja ako bih išta radio onda bi to bilo nešto umjerenije....nešto kao kod Raina, malo ispeglati krivulju momenta i snage i to je to....znaš da ja nisam neki "stritrejser" :zubo:

e bas ti treba mapa Gr. N :bigl:

Link to comment
Share on other sites

da tako nesto :roll:

e bas ti treba mapa Gr. N :bigl:

?????? :??:

Ne znam....glup sam....daj reci, koliko znam (ili tako mislim) gr. N auti nemaju ni lonce ni katalizator ni blokadu....čuju se u P.M. i idu jako dobro!??

Link to comment
Share on other sites

?????? :??:

Ne znam....glup sam....daj reci, koliko znam (ili tako mislim) gr. N auti nemaju ni lonce ni katalizator ni blokadu....čuju se u P.M. i idu jako dobro!??

gle.. slozi auspuh kako si i napisao, filter stavi samo zamjenski panel i dobru mapu pa ces vidjet veselja..

Link to comment
Share on other sites

?????? :??:

Ne znam....glup sam....daj reci, koliko znam (ili tako mislim) gr. N auti nemaju ni lonce ni katalizator ni blokadu....čuju se u P.M. i idu jako dobro!??

nemaju samo katalizator, druga ispusna bregasta, drugacije klackalice usisnih ventila i to je to

Link to comment
Share on other sites

nemaju samo katalizator, druga ispusna bregasta, drugacije klackalice usisnih ventila i to je to

zar ima ispušna koja je bregasta? :laugh::plazi::plazi::plazi:

ja ću ubrzo prikupit nešto love, samo da twinga sredim pa ću s bacit na chipanje i usis/ispuh

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu reći da imam bilo kakvih iskustava sa chipanjem u Hr. Naime kupio sam chipan auto (navodno je chipan negdje u Austriji) i auto ide sasvim solidno. U odnosu na serijski RS (probao sam voziti Bonkijevog i on mog) došli smo do zaključka da moj puno puno bolje ide.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.