Jump to content

Da vas vidim, koji je ovo model?


16 tl

Recommended Posts

Guest schkembitza

pa kaj nema takvog vatrogasnog kombija totalno uredjenog onaj kristijan kaj je vodio HUGOA

Mozda i ima, ali Kiki ne zivi u Belom Manastiru. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ova Caravelle je zakon, kako lijepi autić. :hail:

Evo prva Alpine A106 iz 1955 g post-1649-1160776635.jpeg

A ovo je drama Renault Goulette 1958 post-1649-1160776769.jpg post-1649-1160777503.jpg

kao i onaj gore bijeli

Jedna serija IMV-ovih kombija je imala mjenjač od Porschea koji je silno znao zahebavat. :zubo:

Edited by Aki
Link to comment
Share on other sites

Jesam, to je bilo jedanput kad si parkirao ispred moje kuće. :plazi::plazi::plazi:

Sva sreća da sam ti ga prodao. Ka

Link to comment
Share on other sites

2mg18ci.jpg

Ovaj?

Ova Caravelle je zakon, kako lijepi autić. :hail:

Evo prva Alpine A106 iz 1955 g post-1649-1160776635.jpeg

kaj nije to ovaj?

Link to comment
Share on other sites

čekamo vijesti

he, a da nije ESTAFETTE iliti štafeta ili glasnik? proizvodio se još od 50-ih do,čak, 80-ih s motorima 1100 i 1300 ccm. kako je to išlo?????

gdje si njega izvukao?

Edited by toxic
Link to comment
Share on other sites

he, a da nije ESTAFETTE iliti štafeta ili glasnik? proizvodio se još od 50-ih do,čak, 80-ih s motorima 1100 i 1300 ccm. kako je to išlo?????

gdje si njega izvukao?

:klap:

ovaj posljednji ima zanimljiv naziv.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ajde kad vec imas volje ( i brzi net od mene naravno) nadji slike R 117 80-to godiste pa da vidis sto je stroj ( kod nas nazvana 17-tica, vidio i servisirao jedan primjerak odnekog starog !!! covjeka u splitu). Isto OK kola za svoje godine, tj. unaprijedjena 16-ka ili ako se ne varam to je licilo na 16-ku kupe...

Link to comment
Share on other sites

Ajde kad vec imas volje ( i brzi net od mene naravno) nadji slike R 117 80-to godiste pa da vidis sto je stroj ( kod nas nazvana 17-tica, vidio i servisirao jedan primjerak odnekog starog !!! covjeka u splitu). Isto OK kola za svoje godine, tj. unaprijedjena 16-ka ili ako se ne varam to je licilo na 16-ku kupe...

pogrešno, to je bolje izdanje 15-ce,podvozje uglavnom isto i preuzeto od 12-ice.

16-ca ima samo neke dijelove trapa iste kao u Alpine 117 mislim.

Text o 15 i 17 imaš na forumu ovdje.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Posto je tema malo zamrla evo vam jedan: @Ruske - ti ne pisi nista jer znam da znas.. :bigl:

Iako vjerujem da ce vecina vas znat, ali evo, da se malo tema ozivi..

I da, nije R4

post-9832-1252581987_thumb.jpg

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

evo tek toliko da imate jos jedan za pogodit:

post-5762-1252582804_thumb.jpg

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

faco :) net pomogao ili :)?

btw. jUvaquatre

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

pa onda barem pravilno napisi :)

ma a u, sve je to isto.. samoglasnik ovo, samoglasnik ono.. j mrzm smglsnk! :bigl:

ajmo ljudi, pa sta samo ja i ruske znamo za onu pilu tamo gore? nije R4!

Edited by EL__
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.