Jump to content

Popis Renault servisa - Zagrebačka županija


Guest schkembitza

Recommended Posts

Guest schkembitza

RENAULT SERVISI I KONCESIONARI - ZAGREBAČKA ŽUPANIJA

Renault Assistance

24 dnevno, 7 dana tjedno, 365 dana u godini, na svim europskim cestama

Besplatni pozivi:

  • u Hrvatskoj 0800 1080
  • iz inozemstva + 385 1 363 32 18


    ACCL AUTO
    Adresa:
    Ulica Maršala Tita 85, 10290 Zaprešić

    Telefon:
    01/3354500 (koncesionar)
    01/3353222 (servis)
    01/3310755 (limarija i lakirnica)

    Radno vrijeme:
    Pon-Pet: 08.00-18.00
    Subota: 08.00-14.00

    Cijena radnog sata: ???

    Usluge:

    • prodaja vozila
    • servis
    • limarija i lakirnica
    • zamjenska vozila
    • Boutique
    • Renault Business Centar

    *****************************

    [url=http://www.baotic.hr/renault_home.asp]BAOTI

Edited by schkembitza
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 10 months later...

Koji je servis najbolji? Ne da mi se plaćat recimo krpu za brisanje ulja kao što je to morao prijetelj u jednom "fiatovom" servisu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima netko za preporučiti dobrog mehaničara? (ne mora biti ovlašteni), ali da je ok i da nije baraba:)?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Ispričavam se ako je na krivom mjestu.

Nisam uspio pronaći da li ima nekakav popis kvalitetnih, ne preskupih i poštenih majstora (ak koji takav postoji)

za Renault na zagrebačkom području?

Na honda forumu postoji topic sa popisom tih neovlaštenih majstora gdje se slobodno iznose pozitivna

i negativna iskustva vezana uz njih i nekakve okvirne cijene osnovnih stvari koje se rade.

Nisam pronašo da li i ovdje postoji nekaj slično...hvala!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ispričavam se ako je na krivom mjestu.

Nisam uspio pronaći da li ima nekakav popis kvalitetnih, ne preskupih i poštenih majstora (ak koji takav postoji)

za Renault na zagrebačkom području?

Na honda forumu postoji topic sa popisom tih neovlaštenih majstora gdje se slobodno iznose pozitivna

i negativna iskustva vezana uz njih i nekakve okvirne cijene osnovnih stvari koje se rade.

Nisam pronašo da li i ovdje postoji nekaj slično...hvala!

I ja se nadam da nisam na krivom mjestu (isprika i ja sam novi :-)). Ja bih preporučio auto servis Davor Dolenčić, obrt, Dobrilovićeva 17 (iznad Gajnica), Zagreb, tel. 01/3470714, GSM: 098/279440. Napravio sam nekoliko servisa kod njih i jako sam zadovoljan uslugom, cijenom i korektnim odnosom.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

I ja se nadam da nisam na krivom mjestu (isprika i ja sam novi :-)). Ja bih preporučio auto servis Davor Dolenčić, obrt, Dobrilovićeva 17 (iznad Gajnica), Zagreb, tel. 01/3470714, GSM: 098/279440. Napravio sam nekoliko servisa kod njih i jako sam zadovoljan uslugom, cijenom i korektnim odnosom.

Ovo potpisujem dobroje.gif

Servisiram tamo aute već godinama i jako sam zadovoljan, inače majstor je prije radio u ovlaštenom Renault servisu tako da su mu Renaulti specijalnost

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja svoj novi (rabljeni) auto odvezao u Eurorent na Samoborskoj na kontrolu i servis, sve odradili brzo i povoljno.

Sve pohvale

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 10 months later...

Također sve pohvale za Dolenčića. Bio sam još sa bivšim BMW-om kod njega i jedini mi je rješio jedan električni problem dok su drugi odbijali baviti se time.

Čovjek se namučio 5 sati dok nije skužio što je bilo (zezala pumpa goriva-kontakt-nešto...) i uzeo 250 kn. Sve pohvale za njega!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neznam dal ima tema o ovlaštenim servisima, zanima me sljedeće, ima netko iskustva sa Roca, Baotić i Šprem servisima? Koji od njih bi preporučili kao najbolji?

Link to comment
Share on other sites

Danas bio kod Roce da mi izlista sve servise koji su rađeni na vozilu prije mene, ima neko iskustvo s njima?

 

Dali su mi ponudu za veliki servis. Bio bi zahvalan ako ima neki razlog zašto da ne idem tamo ili zašto da idem tamo.

 

Hvala.

 

:zima:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima li tko za preporuciti dobrog elektricara da mi popravi karticu? Zg svejedno koji kvart!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Da li je netko servisirao auto u ovlastenim servisima u sloveniji? Ako da kakva su iskustva i cijene?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jucer sam dosao iz DE sa Lagunom 2.0dci iz 2009 pa bi mi trebao servis i da ga netko tko ima iskustva sa lagunama opcenito malo drtaljnije pregleda.. Imate li koga za preporuciti na podrucju ZG??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

bliži se i vrijeme prvog servisa čak mi piše 30 dana do servisa,ali nisam siguran kako to ide; 

moram u ovlašteni ako želim zadržati jamstvo to je jasno,

dobije li se neka ponuda i što se sve mijenja te smijem li donijeti svoje ulje npr?

i ima li neki povoljniji a provjereni ovlašteni servis u blizini Zagreba...?

Link to comment
Share on other sites

ZAK karlovac, 12 godina kod njih, apsolutna preporuka, gorica kod hansa, zg ovlasteni kaj se mene tice izbjegavat sve od reda, sumnjam da se nekaj poboljsalo u zadnje vreme...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.