Jump to content

Novi


Guest Black Hawk

Recommended Posts

Prijatelju....popuni profil kako treba, napiši nešto malo više o sebi i reci nam kako si sazna za forum/klub!

Pozdrav! :hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest Black Hawk

Hvala na dobrodošlici. Moram priznati da mi je ovo prvi forum na koji sam se učlanio tako da će mi trebati malo više vremena da sku

Link to comment
Share on other sites

Hvala na dobrodošlici. Moram priznati da mi je ovo prvi forum na koji sam se učlanio tako da će mi trebati malo više vremena da sku

Link to comment
Share on other sites

Guest Black Hawk

Saša Mraović još nije prodao onaj crni clio sport :) Sve mi se čini da ću ga ja prodati prije nego on.

Usput, ja također radim u A.K.UNIVERZAL kao voditelj prodaje.

Evo da i odgovorim psykomanu. Za forum sam čuo, tj. vidio prekopavajući internet :) a pošto sam 15.11.2006. postao ponosni vlasnik novog Clia3 bilo je pravo vrijeme da postanem član foruma. Ne znam zašto imam zabranu administratora foruma da stavim fotografiju svog auta u profil. Jel mi netko od članova mo

Link to comment
Share on other sites

Saša Mraović još nije prodao onaj crni clio sport :) Sve mi se čini da ću ga ja prodati prije nego on.

Usput, ja također radim u A.K.UNIVERZAL kao voditelj prodaje.

Evo da i odgovorim psykomanu. Za forum sam čuo, tj. vidio prekopavajući internet :) a pošto sam 15.11.2006. postao ponosni vlasnik novog Clia3 bilo je pravo vrijeme da postanem član foruma. Ne znam zašto imam zabranu administratora foruma da stavim fotografiju svog auta u profil. Jel mi netko od članova mo

Link to comment
Share on other sites

Guest Black Hawk

Evo nekog i iz Biograda.... :hura:

Dobro došao!! :wavey:

Haj! Hvala na dobrodošlici! Poznaješ nekog iz Biograda ili tu dolaziš na ljetovanje (pitam s obzirom na tvoje veselje u vezi Biograda :) )

Link to comment
Share on other sites

Haj! Hvala na dobrodošlici! Poznaješ nekog iz Biograda ili tu dolaziš na ljetovanje (pitam s obzirom na tvoje veselje u vezi Biograda :) )

Ljetujemo dole već jako,jako dugo...Moj brat dolac i ja....

:hey::hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.