Jump to content
Sign in to follow this  
mate_pl

Novi

Recommended Posts

mate_pl

Pozdrav svim Renaultovcima i koji se tako osjecaju! Kao novi clan na forumu osjecam potrebu da se javim, a buduci da nisam od pisanja nekih autobiografskih crtica, bolje cemo se upoznat na forumu...

Buduci da sam tek naknadno (of course) vidio da trebam napisati jos stogod o sebi da bih dobio pristup ostatku foruma, onda je na red dosao i edit ovog posta...

Dakle, za forum sam saznao tako da sam u Google napisao "renault hrvatska" pa me put ovdje i doveo. Bilo mi je malo dosadno gledat kolegu na poslu da stalno gleda neke alfa romeo gluposti pa sam odlucio i sam sebi naci zanimaciju :) Inace me i zanimaju jos neke stvari oko auta pa sam soao do zakljucka da bi ovo moglo bit idealno mjesto za razmjenu iskustava...

(moderatori jesam li polozio? :))

Zivjeli!

Edited by XelA

Coupe RS

mate_pl

nata
:hey: Dobrodošao !

dalibor

Dobrodošao :hey:

Bara

dobrodosao :hey:

Hrki

Pozdrav :hey:

mirnela
:servus:

marko_st

:welcome:

Inace, tvoj clio je bivsi auto naseg takoder bivseg clana -duke- koji zbog posla (pomorac) nije bas mogao bit previse aktivan na forumu... :hey:

kako si zadovoljan s autom? daj ti stavi par slika tu na forum jer duje nije stigao, taman kad ga sredio morao je na brod.

Edited by marko_st

yutasknight

pozdrav! zadovoljio...

Safrane

Dobrodošao!

zmajo

Bas mi je drago da se jos netko iz najjuznije zupanije pridruzio.

Dobrodosao ti nama.

dolac
:servus:

Anna

WELCOME!! :wavey:

Josipa84

Pozdrav :hey:

mate_pl

:welcome:

Inace, tvoj clio je bivsi auto naseg takoder bivseg clana -duke- koji zbog posla (pomorac) nije bas mogao bit previse aktivan na forumu... :hey:

kako si zadovoljan s autom? daj ti stavi par slika tu na forum jer duje nije stigao, taman kad ga sredio morao je na brod.

Istina, nije ga tesko bilo prepoznat :) Ako vidis duju pozdravi ga obavezno (valjda ce sada naletit u �koda forum kad dodje s broda :) ).

Za sada imam samo ovu sliku iz avatara, a kako je sad lipo vrime moga bi to sutra iskoristit pa napravit par komada...

Auto je prva liga, vidi se da ga je odrzava covik koji stvarno zna i cijeni auto. Ja sam od 8.5. kad sam ga kupio napravio 30000 km (!), sto nije bas ni mala kilometraza, a promijenio sam samo 1 bobinu, ulje i svjecice (odmah u 5. misecu) a tada sam i ugradio plin (BRC, prva liga odradjeno, skoro 11.000 kn placeno). Prije 15-ak dana mi je pukla guma pa sam promijenio sve 4 i stavio iste koje su i bile - GoodYear Eagle F1 195/50/15. Jedino sto mi je zao je to sto sam s prednjih stakala morao skinit folije, a bile su 3M s 25% zatamnjenjem...

Je*ote nisam se ni predstavio a vec ste mi skuzili auto :)

Inace, hava puno svima na dobrodoslici!

Edited by mate_pl

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja..