Jump to content

Branimir predstavljanje


Guest Branimir

Recommended Posts

Guest Branimir

Moja malenkost :tup: Branimir Tomurad htjela bi se tu i tamo ukljuciti u pokoju temu na ovom forumu, stoga sam se odlucio predstaviti svima ovdje. Razumijem zalu�enost odre�enom markom automobila (Ina�e sam �lan VW Buba kluba Zagreb), i iako ne vozim Renault (kad sam bio klinac imali smo �etvorku) htio bih sudjelovati na ovom forumu - nemojte me osuditi sto priznajem da nemam tako skoro u planu voziti Renault. ALI, Clio RS gotovo me najterao u banku da pogledam uvjete kreditiranja :zubo:

Inace radim za EVO magazin koji je nedavno napravio snimanje Clijacha RS + plavog Williamsa. Ovdje zahvaljujem onima koji su svojim prisustvom uvelicali taj dogadjaj i zahvaljujem Renault klubu koji je uvelike pomogao u pronalazenju pila za snimanje. Htio bih pratiti raspravu vezanu uz EVO magazin, odnosno sam usporedni test koji se vec nalazi na forumu.

Inace imam VW Bubu iz 1967. i Mazdu MX-5 iz 2003., te Subaru Justy iz 1987. za svaki dan.

Eto. Toliko od mene. A sad drvlje i kamenje "da di mi je Renault!?" :mad:

:hey:

E DA! Za forum sam saznao od Vedrana, fotografa koji sve EVO aute gleda kroz objektiv, a svojim Cliom para zivce svaki put kad krene rasprava o autima. To sam zaboravio reci

Edited by Branimir
Link to comment
Share on other sites

pa moći ćeš dobiti privremni pristup nekim podforumima za pisanje..

ali nećeš moći pisati u sve podforume... osim ako ne dođe do nekog dogovora pošto si preporučen....

čitati mo

Link to comment
Share on other sites

pa moći ćeš dobiti privremni pristup nekim podforumima za pisanje..

ali nećeš moći pisati u sve podforume...

jesi siguran?

Dobrodosao Branimire

Link to comment
Share on other sites

:welcome:

Mi smo se već i mailom "čuli" :hey:

P.S. PO novi EVO sam išao preko grane :zubo:

Edited by dalibor
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.