Jump to content

Novi bez Renault i namjere


Guest crotomy

Recommended Posts

Guest crotomy

pozdrav.... zovem se tomislav i iz zapresica sam....

nemam jos svoje vozilo, ali sam vas dosao posjetiti i vidjeti sta vrijedni clanovi voze :hail::hail::hey:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav! ne znam jesli li pročitao uvjete registracije jer nisi napisao da u budućnosti planiraš kupiti vozilo marke Renault što je obavezno kako bi ti admin odobrio pristup forumu.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest crotomy

Pozdrav! ne znam jesli li pročitao uvjete registracije jer nisi napisao da u budućnosti planiraš kupiti vozilo marke Renault što je obavezno kako bi ti admin odobrio pristup forumu.. ;)

da budem iskren ne planiram .....

eto nadam se da ce mi pristup biti odobren jer vas necu smetati i ometati nego samo vidjeti koje aute tunirate i cime se bavite....

do sad sam clan na honda,ford, opel fun clubu i nisam imao ovakvih problema s registriranjem i citanjem foruma ;)

Edited by crotomy
Link to comment
Share on other sites

da budem iskren ne planiram .....

eto nadam se da ce mi pristup biti odobren jer vas necu smetati i ometati nego samo vidjeti koje aute tunirate i cime se bavite....

do sad sam clan na honda,ford, opel fun clubu i nisam imao ovakvih problema s registriranjem i citanjem foruma ;)

Ma ne brini, dobit ćeš pristup i ovdje, imamo mi čak i moderatora koji nemaju niti planiraju kupiti Renault :laugh:

Dobrodošao :hey:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodošao! :hey::hey:

2 DU-roller: Ne mješati stare i nove članove, neki starosjedioci su imali Renault i sad ga više nemaju, situacija je ispala takva, nisu zato manje vrijedni, a ako misliš na Poly....ona je jedno vrijeme imala Renault a i da nije, napravila je za forum i klub više nego ćemo ti i ja ikada napravit....

;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.