Jump to content

pozdrav


Guest mrgud

Recommended Posts

Bok ekipa!

Prije svega pozdrav svima! :bigl:

Neki me znaju sa drugih foruma ili face-to-face...

Eto, ne vozim Renault, nisam ni vozio, a razlog logiranja na forum je bolja komunikacija sa svima vama koji ste Renault fanovi jer sam dio EVO magazin bande :hey: . Pišemo o svemu i svačemu, svatko od nas u redakciji ima svoje stajalište prema pojedinim markama, a zajednički nam je interes prikazati auto u najboljem svjetlu prvenstveno fanovima te marke koji to prvi čitaju. Malo sam sa šefom Branimirom pričao o svemu tome danas i pala je odluka... :)

EVO, kao što većina vas zna, brije na vo

Link to comment
Share on other sites

dobrodosao :hey:

.........

hmmmm sto je nas forum posto zanimljiv samo nam se poznati ljudi(citaj novinari) uclanjuju :zubo: ......pa sad bar nebumo imali frke di ce se nes objaviti o RKH... :klap:

Link to comment
Share on other sites

Fala svima na dobrodošlici :)

2 Tal jel postoji forum di ti nisi nazočan :D Metla i tu operira LOL

Odzrav svima!! Čok dečki!!!

Pravi se našao komentirat nečiju nazočnost na 4348438 foruma... rugala se koza ovci da joj se vidi ona stvar... LOL

Ipak, našao bi se pokoji forumčić, ne znam... mo

Link to comment
Share on other sites

Pravi se našao komentirat nečiju nazočnost na 4348438 foruma... rugala se koza ovci da joj se vidi ona stvar... LOL

Ipak, našao bi se pokoji forumčić, ne znam... mo

Link to comment
Share on other sites

hehe... šijem te... ja sam još i na kukičanju, a mame i bebe bum danas regal :hura:

Pa da vidimo kako kolica idu u drift, a cipka se vuce za njima.... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.