Jump to content

what's up people !1


Guest mishko

Recommended Posts

Guest mishko
:hey: Pozdrav, zovem se Milos.....doshao sam na preporuku gosn Jovana iz ns (vlasnik sivog clia),i tako u moju garazu stize josh malo novi Renault Megane Sedan 1.6 16V oko 113HP, imamo u porodii dva wagena, dizela i to je to, trenutno nemam devojku ali vijam dve na faxu, ali ne znam koju cu pre, :bigl: lep sam, kratko shishan, volim da jedem i pijem, i tako .....dosta? :zubo:
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav....zanimljivo predstavljanje, moram primjetit, hehehe! :laugh:

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Lol! Odlican ulet :zubo:

Mishko a jel mozes ti da vozis zatvorenih ociju? :zivili:

Link to comment
Share on other sites

Guest mishko

hvala svima na dobrodoshlici!

off: inache treba da se obavi kupovina auta u februaru pa zavisno od toga koliko moj finansijer (otac) da para to cu i kupiti, shto se tiche potpisa :bigl: to je za te pare izbor za polovan auto, a ako bude nov u trci su megan coupe, mazda3, i golf 5. Best buy je tu cilj!

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Misko, cek malo

Ne moze to samo tako

Prvo, molim te da stavis slike te dvije djevojke koje vijas, a onda mozemo dalje pricat :lool:

PS Stavi ih umjesto ovih sadasnjih nezanimljivih u signatureu, mislim da ti onda nitko nece rijec rec za sliku :lool: :lool: :lool: :lool:

Link to comment
Share on other sites

Vozi Miško!!!

to je rekla i moja mala kad sam rekla: gle imamo novog člana i zove se Miško

btw :welcome: i dobro nam došao

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.