Jump to content

helllooooo


Guest iva24

Recommended Posts

Zovem se Iva , imam 24 godine ( još kratko) i (ne) ponosna sam vlasnica već drugog Clia ovaj put Clia III

Za forum sam čula od Susjeda sa auditivno i vizualno nabrijenim meganom. :fucka:

Naime neznam jel mene Renault baš nevoli :??: ali prvi clio nije ni jedanput prošao eko test bez 1000 kn popravaka, a drugi ima 300 km i sljedeći tjedan ide na promjenu druk le

Link to comment
Share on other sites

Ehhh da, taj Reno. :fucka:

Ma hebes auto. Dobro nam ti dosla susjeda.

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Eeeee. Kad upoznas malo bolje forum shavtit ces bit mog potpisa. Nemojmo se tu sad dopisivat jerbo ce mi spicit warn, a to ne zelim. Ka te neko od modova skonta dobit ces full pristup forumu.

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Aha Susjed hvala za info o forumu ... pa ja čekam da me netko od tih opasnih moderatora skonta i ubaci na forum ....

SKONTAJTEEEEE MEEEEEE ....

Link to comment
Share on other sites

Ovo je stvarno al stvarno najljubazniji i sa definitivno naj naj welcome-om ....

Javila mi je Spin na pm i obavezno se vidimo ...

Nego ja tebe Nato već kao poznam iz priče... Kad sam rekla da se neću uključit na forum jer imam ne nabrijani auto pa su mi rekli da ima već jedna cura sa istim takvim cliom ... barem po boji i po motoru ...

Link to comment
Share on other sites

Kad ćemo mi u Rijeci dobiti cure? :cry::cry::cry::laugh:

:welcome:

2Aki: Kad vidite neku u renaultu odmah je šarmirajte i udjelite joj kakav letak :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav legice!

Cuo sam da imamo neku novu curku na forumu, a i na meetingu pa sam dosao ovdje provjeriti jel istina. :hey:

Jos malo pa cemo mi osjecka ekipa sto se tice muskih biti u manjini. :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.