Jump to content

Pozdrav


nino_BiH

Recommended Posts

Lijep pozdrav.

Ja sam Nino i zivim u Sarajevu.Nisam novi clan ovog odlicnog fruma ali iz postovanja prema ljudima koji uredjuju ove stranice predstavicu se ponovno sto evo ovom prilikom i cinim.Ne znam kako niti kada ali je moj stari account stradao pa sam se evo ponovno nasao u ulozi novih clanova i kreirao novi.Za sve one koji me poznaju ili sa kojima sam komunicirao saljem dosta lijepih pozdrava moj stari nick je bio nadka5an.Kako god neizmjerno mi je drago sto cu biti dio ove price ubuduce.

Od srca pozdrav iz Sarajeva.

Link to comment
Share on other sites

Sada bih lijepo zamolio uz veliki pozdrav moga prijatelja koji je obecao doci u Sa ali nije jos ispunio obecanje :hey: da mi omoguci pristup i ostalom sadrzaju foruma.Nadam se da ce jednog dana ispuniti obecanje....

Pozdrav Rainu :hey:

Link to comment
Share on other sites

pozdrav,

a pristup imas kad ispunis profil ;)

Hvala svima na dobrodoslici.

x3m uz duzno postovanje nisam te shvatio sta jos trebam da ispunim u profilu a da nisam ispunio, bar one informacije koje su osnovne, sam dao.Molim te mi kazi sta je jos potrebno da bih dobio pristup forumu?

Veliki pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Sada bih lijepo zamolio uz veliki pozdrav moga prijatelja koji je obecao doci u Sa ali nije jos ispunio obecanje :hey: da mi omoguci pristup i ostalom sadrzaju foruma.Nadam se da ce jednog dana ispuniti obecanje....

Pozdrav Rainu :hey:

Oj prijatelju :hey:

Ja sam ti se u zadnje vrijeme malo povukao u ilegalu pa vise ne odobravam pristup forumu ;)

A sto se Sarajeva tice, obecajem ti da cu doci u sljedeca 3 mjeseca sigurno do tebe da napokon popijemo nesto i pojedemo, ali ovaj puta na moj racun :)

Link to comment
Share on other sites

Oj prijatelju :hey:

Ja sam ti se u zadnje vrijeme malo povukao u ilegalu pa vise ne odobravam pristup forumu ;)

A sto se Sarajeva tice, obecajem ti da cu doci u sljedeca 3 mjeseca sigurno do tebe da napokon popijemo nesto i pojedemo, ali ovaj puta na moj racun :)

Ma neka si ti ziv i zdrav prijatelju.Samo ti nama dodji pa makar morali popiti omanju rijeku piva :oo: ,a hoce nam i tesko biti :laugh: .Drago mi je da si ok a pazi sta si obecao...

Od srca veliki pozdrav prijatelju.

p.s.

Hvala na odobrenju za pristup forumu brate.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.