Jump to content

Bok!


iggi

Recommended Posts

Pozdrav svima! :hey:

Ime mi je Igor, iz Osijeka sam, vozim Clia II 1.2 16V, a za forum sam čuo preko novina, na drugim forumima, a i na jednom autu sam vidio vašu naljepnicu.

Nadam se ugodnom dru

Link to comment
Share on other sites

:wavey: Pozdrav i dobrodošao !

Priključi se našoj ekipi u petak u 21.00 na Omv-u kod Bille ! :)

Edited by nata
Link to comment
Share on other sites

pod obavezno moras napisati na kakvom i kojem autu si vidio naljepnicu!! :)

pozdrav i dobrodosao! :hura:

salim se za ono pod obavezno ali nas zanima, mozda je bas bio moj. :)

Edited by spin
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Igi.Da je nisi vidjeo mozda na mom autu?Crveni clio.Ovaj petak se nalazimo na omv pumpi kod bille i ovim te putem pozivamo da nam se obavezno prikljucis i da se upoznamo :hey::hey:

Link to comment
Share on other sites

Koliko Osječana!!

Crveni Clio sa bijelom naljepnicom preko cijele zadnje šajbe i bez ratkapa na kotačima.

Regu i motor nisam zapamtio, oprema je Community, a najupečatljivija su svjetla koja su ZAKON!

Također, na autu su i F1 naljepnice.

Uz ovako detaljan opis vlasnik dotičnog vozila će se sigurno prepoznati! :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko Osječana!!

Crveni Clio sa bijelom naljepnicom preko cijele zadnje šajbe i bez ratkapa na kotačima.

Regu i motor nisam zapamtio, oprema je Community, a najupečatljivija su svjetla koja su ZAKON!

Također, na autu su i F1 naljepnice.

Uz ovako detaljan opis vlasnik dotičnog vozila će se sigurno prepoznati! :)

Definitvno bih rekao da si vidio Zrmijevog clija

Dobrodošao. :hey:

P.S. Još iz naziva automobila izbriši renault jer se to podrazumjeva i da bude sukladno novim pravilima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.