Jump to content

I ja sam novi član


Guest sokre

Recommended Posts

Bok svima

Zovem se Krešo. 2 godine vozim Megane 1.6,90 ks, 1999 g. Plin.Onaj stari, prvi model. Netko mi je rekao da je to model iz 1998. Ali u knjizici piše 1999.

Za klub sam cuo iz News grupa.

Nekako tradicionalno se u obitelji vozi renault. Zadnji koji sam vozio poslije mog oca,bio je R 19. D.

Taj je kod nas prosao bez problema 420 000 km. Sad još uvijek ide. Pretpostavljam da ima vec 500 000 km. Nadam se da ce i ovaj biti barem priblizno izdrzljiv.

Da iz Zagreba sam.

Trebam jos nesto napisat ili ispuniti?

:hey:

Link to comment
Share on other sites

ma napisao si i više nego je porebno ;)

sad još samo pričekaj da ti modovi provjere profil i daju ti pristup ostatku foruma...

:serv: i dobro nam došao...

p.s. još jednom si provjeri podatke u profilu (bez toga nema pristupa...) - mali hint: godina rođenja ;)

Edited by mirnela
Link to comment
Share on other sites

Bok svima

Zovem se Krešo. 2 godine vozim Megane 1.6,90 ks, 1999 g. Plin.Onaj stari, prvi model. Netko mi je rekao da je to model iz 1998. Ali u knjizici piše 1999.

Nadam se da ce i ovaj biti barem priblizno izdrzljiv.

:hey:

Tak je i kod mene 99/98 isti motor i

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.