Jump to content

pozdrav


Guest crotomy

Recommended Posts

Guest crotomy

eto vec sam se jedno registrirao ali mi se izbrisao profil pa moram ponovo.... :frown:

Zovem se Tomislav i iz Zapresica sam, nisam Rainov..... :bigl:

eto treba mi samo pristup tu da vas mogu malo citati jer mi prijatelji voze meganea i clia pa su me zamolili za neke informacije....

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

ne znam zašto ti se onda prijatelji ne logiraju na ovaj forum jer sumnajm da ćeš dobit pristup cijelom forumu....

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav!

ne znam zašto ti se onda prijatelji ne logiraju na ovaj forum jer sumnajm da ćeš dobit pristup cijelom forumu....

istina

dobrodosao

Link to comment
Share on other sites

Guest crotomy

Pozdrav!

ne znam zašto ti se onda prijatelji ne logiraju na ovaj forum jer sumnajm da ćeš dobit pristup cijelom forumu....

ne vidim u cem bi bio problem, pa necu nikog ometati....

to su malo stariji ljudi pa eto......

a i ne razumijem cemu tolika tajnovitost pa je**te toliko podataka ne trebam davati kad idem u policiju a ne kad ulazim na auto forum :frown:

Link to comment
Share on other sites

ne vidim u cem bi bio problem, pa necu nikog ometati....

to su malo stariji ljudi pa eto......

a i ne razumijem cemu tolika tajnovitost pa je**te toliko podataka ne trebam davati kad idem u policiju a ne kad ulazim na auto forum :frown:

Nije tajnovitost već sistem koji je uveden radi provokatora kojima je dosadno u

Link to comment
Share on other sites

to je u redu....

jer me zanimaju neke stvari oko zvucnika zadnjih za renault megane sedan :hail:

da, ali tek kad uneses ispravnu mail adresu koja nije pd nekog free providera i kad ispunis profil u skladu s pravilima ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest crotomy

da, ali tek kad uneses ispravnu mail adresu koja nije pd nekog free providera i kad ispunis profil u skladu s pravilima ;)

evo ga jesam :hail:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.