Jump to content

Jos jedan novi sa BHRC


kenan

Recommended Posts

Dakle, stizem sa BHRC foruma. Bilo bi dobro da mogu reci da imam 16 godina i da skupljam sve Renault postere, ali kako sam se maloprije zakleo da cu govoriti istinu i samo istinu, onda necu nista reci jer bi morao lagati.

Na BHRC se svercam bez obzira sto vozim Alfu 156, a ovdje sam kao argument za registraciju morao potegnuti jedan Clio Sport koji je na putu da postane moj weekend ride... O tome vise drugi put, a do tada jedna slicica:

ebc041cf.jpg

I da, umalo da zaboravim: sto bi vi rekli "obnasam" zamjenicko-uredjivacku poziciju na www.drive-in.ba

Edited by kenan
Link to comment
Share on other sites

Evo i njega...ja definitivno idem odavde...a jos ni slike nije naucio postavljati...

Ou maj gad.... :tup: sad vec vidim poplavu postova na temu: "kad smo ja i moj clio...." :zubo:

hm...da se zabrinemo??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.