Jump to content

sasvim nov


buly

Recommended Posts

2 buly: inače, nepisano pravilo je da svaki novi sport mora admin isprobat pa ako zadovoljava njegove kriterije imaš full pristup forumu... :bigl:

Link to comment
Share on other sites

i svi clanovi KLUBA isto......... prednost imaju ovi kaj voze 1.2 16v.....

:lool:

je da, sad bi i ti.... :plazi: mi obični smrtnici ćemo svi skupa stavit na stranu svaki mjesec neku lovu i za god dana imamo sporta! :hura:

svi za jednog, jedan za sve!

Link to comment
Share on other sites

Bok....

reci kako si saznao za ovaj forum?

Jel to vozis novog RS-a :)

Ekipa BHRC i DRIVE-IN, sada moram i na njihove forume, da ne zamjere drugari...

Nije nov, god 2001

Link to comment
Share on other sites

A sto ste navalili...mislio sam otici kad su faruk i kenan dosli...ali sad si ti popravio prosjek pa mozda i ostanem..

Dobro dosao i ovdje....

Link to comment
Share on other sites

A sto ste navalili...mislio sam otici kad su faruk i kenan dosli...ali sad si ti popravio prosjek pa mozda i ostanem..

Dobro dosao i ovdje....

Hvala, hvala....

Samo da znas jos nisam vidio 21 turbo, koji je u tvom vlasnistvu, mislim da bi bilo OK kadodjem u SA

Link to comment
Share on other sites

Guest Hrvoje

Pozdrav, savim nov sam na forumima, vozim clia rs 4 mjeseca,i skupljam slicice fudbalera :laugh:

I ja sam friski, vozim 3 godine star grandtour megane 1.6 16v. Ne skupljam slicice fudbalera nego salvete i postere. I slicice iz NOB-a.

Cuo sam za forum na hra pa reko da vidim sta ima, a ono ima i ima... :hura:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.