Jump to content

Lastovčić


deki

Recommended Posts

evo ja danas bio kad lastovčića i stavio šire cijevi, maknuo katalizator i promjenio prednji lonac, sve od inoxa i mogu reći da sam zadovoljan!!!!

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, cekaj... hoces da kazes kako ti je komplet od ispusne grane do kraja auspuh dosao 450 KN, i to od INOX-a??!?!?!?

Pa daj mi reci koliko bi dosao nekome ko nije clan?

Link to comment
Share on other sites

grana je ostala stara ali od katalizatora skroz do kraja s tim da sam već prije imao zadnji lonac

Link to comment
Share on other sites

to znaci da si sad brzi :bigl:

kolko siroke cijevi??????

Link to comment
Share on other sites

Cekaj, cekaj... hoces da kazes kako ti je komplet od ispusne grane do kraja auspuh dosao 450 KN, i to od INOX-a??!?!?!?

Pa daj mi reci koliko bi dosao nekome ko nije clan?

Stara grana, stari zadnji lonac, nema katalizator, izbačen srednji lonac, znači tolika lova za komad inox cijevi? I to s popustom. Fino, fino :wall:

Link to comment
Share on other sites

od novih stvari kaj sam stavio su prednji lonac i šire cijevi od inoxa!!!!!

+ kaj sam maknuo katalizator i to je sve!!

Link to comment
Share on other sites

od novih stvari kaj sam stavio su prednji lonac i šire cijevi od inoxa!!!!!

+ kaj sam maknuo katalizator i to je sve!!

Izazivan te na jednu :place: malu utrku,da vidimo kako auto ide!!!!?? :hey:

Link to comment
Share on other sites

ja sam mjenjao srednji lonac zato kaj je stari bio probušen!!

zadnji sam već imao- sam stavio širu cijev i maknuo katalizator!!

Inače nije lastovčić skup, ali neznam točno koliko bi došlo

Link to comment
Share on other sites

ja sam kod njega uzeo zadnj lonac,500 kunica,i pitao sam za grane 4-2-1 i rekao mi je otprilike oko 2 soma kunica.....sve od inoxa....

Link to comment
Share on other sites

od novih stvari kaj sam stavio su prednji lonac i šire cijevi od inoxa!!!!!

+ kaj sam maknuo katalizator i to je sve!!

A hoće li ti trebati taj katalizator, mislim za eko test? Ili imaš "vezu" na tehničkom?

Link to comment
Share on other sites

Imam vezu, ali bum ga ipak stavljao!!! rega mi je tek u prvom mjesecu 2006god!!

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice eko testa,ako se moze na clio dci vratiti katalizator(na benzincima vjerujem da je negdje na sredini grane??)koji se nalazi odmah ispod masine onda se bez vecih problema moze stavit natrag i na ostale...

Link to comment
Share on other sites

Evo di je...

IMG_2381.JPG

Xela jal ti Lasta vratio sondu na svoje mjesto ili nisi uopče dirao taj dio??

Link to comment
Share on other sites

E... imam jedan kveščn... Naime, sada sa novim auspuhom kada stojim na semaforu ili se samo divim istom ispred zgrade :zubo: , a dok je upaljen auto... Osjeti se jedan miris koji prije nije nikad bio prisutan... Onako nekako... Kao po benzinu, ali nije to to... Mislim, osjetio sam ga i dosad par puta (ali ne na svom autu), ali mi nije bio pretjerano bitan (baš zato što ga nije proizvodlio moj auto), pa se nisam osvrtao... ali sada me zanima... Zašto je došlo do promjene tj. do nastanka tog mirisa?!?

Edited by XelA
Link to comment
Share on other sites

E... imam jedan kveščn... Naime, sada sa novim auspuhom kada stojim na semaforu ili se samo divim istom ispred zgrade :zubo: , a dok je upaljen auto... Osjeti se jedan miris koji prije nije nikad bio prisutan... Onako nekako... Kao po benzinu, ali nije to to... Mislim, osjetio sam ga i dosad par puta (ali ne na svom autu), ali mi nije bio pretjerano bitan (baš zato što ga nije proizvodlio moj auto), pa se nisam osvrtao... ali sada me zanima... Zašto je došlo do promjene tj. do nastanka tog mirisa?!?

Mo

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.