Jump to content

Lastovčić


deki

Recommended Posts

2xela: nije to nikakav bed i meni se je osjetilo a i ivanuB!! Tak da se nemoraš brinuti

Link to comment
Share on other sites

I meni je malo smrdio prvih tjedan-dva ako se dobro sjecam, tak da ne brini.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

zna li itko...

da li Lastovčić može napraviti auspuh i poslat ga u Dubrovnik ili ga ja moram do njega da ga napravi i ugradi? 

Link to comment
Share on other sites

Lastovčić ti ima svoje "dilere" okolonaokolo.

 

Probaj ga nazvati i priupitati s kojim lokalnim majstorom za auspuh surađuje.

 

Znam da u Šibeniku imaju jednog takvog.

Link to comment
Share on other sites

U sisku svi sto rade s auspusima i s njim rade . samo trebas reći

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Da nisi pobrkao soleta i lastovcica? Inace sole nije propao...

Link to comment
Share on other sites

Kaj nije lastovcic propo? Zvao sam ga prije mjesec dana, iskljuceni svi telefoni?

Ne bi se cudio kak je radio u zadnje vrijeme...mene nece vise vidjeti u svakom slucaju a i nikog od mojih..

Edited by dadox
Link to comment
Share on other sites

Šteta ako je to istina. Odlično je radio. Na mom autu je auspuh (srednji i stražnji lonac s dva nastavka) stavljen 2007. isto je sve kao prvi dan kada ga je stavio...

Link to comment
Share on other sites

Nije lastovcic propao. Uredno rade i javljaju se na telefone. Sole je pak druga prica...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Vidim da je tema stara ko Biblija, ima kakvih novih informacija o tome kakva je kvaliteta rada i izrade kod Lastovčića? Čuo sam dosta priča ovih onih... ne baš pozitivnih...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.