Jump to content

Bokbok


Guest toona

Recommended Posts

Guest toona

Pozdrav ljudi...peta je sreca..nisam mogao osposobiti prvi nick zbog mail adrese pa sam otvorio novi...

ja sam vozac iz zgb-a...auto star ko pola ja,11 godina...zuti megane coupe 96 godina..90 konja sigurnih i jos mogucih 4 eventualno 5...web adresu vidio sam u prolazu...na autu ispred mene...

Kazem zdravo svima ovdje...

RENAULT :hail:

Link to comment
Share on other sites

Pozzzzz....i nemoj više otvarat nove accounte, odluči se napokon za nick i acc....

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest toona

:tup:

...pozzz... :hey:

odlzucio sam se ja samo tolko problema na ovom forumu...nis nemrem gleat...komplikacije bespotrebne..

:tup: h

Link to comment
Share on other sites

ovo da ti je zadnji put da si otvorio toliko topica na istu temu ili letis s foruma s svim accountima koje si otvorio...

da si procitao pravila ovog foruma znao bi da nemozes taj tren dobiti full pristup na forum jer vrlo vjerovatno nitko od administratora nije bio online da ti da full pristup na forum

Link to comment
Share on other sites

pozdrav....

Lagunav6 btw ti si mi susjed....

je....

Clio dci!? Preko puta, ili!?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.