Jump to content

Nu me...


Guest fjsport

Recommended Posts

Guest fjsport

Daklem, da se predstavim...

Frane iz Splita, vozim (kad ne vozim Suzuki Sx4 1.6 4x4) Modus dci 106 ks 2005.g. i Clio dci 82 ks 2002.g., prije vozio clio 1.2 iz 1991. i lagunu 1.9 dci iz 2001.g.

Kao sta vidite dolazim iz familije obozavatelja Renualta, dakle prije i sad smo imali i R18, R4, R21, R5 i tako dalje...

Za forum sam cuo prije jos na Tun-a, ali sad sam se pridruzio jer trazim auto i par savjeta za curu, pa...

Dakle, trazim twingo ili eventulano clio sa automatskim ili nekim slicnim nacinom saltanja bez kvacila...i da, cijena do max nekih 4000-5000

Link to comment
Share on other sites

Aaahh, jos netko sa modusom.

Dobrodosao!

Preporucam ti topic:Modusi

Link to comment
Share on other sites

:servus:

p.s. odmah da ti velim da sam clitacha sa automatskom getribom vidio jedino kod baotica kad su prodavali svoja sluzbena vozila, inace bas i ne cujem za njih :hey:

Edited by malji
Link to comment
Share on other sites

Guest fjsport

:servus:

p.s. odmah da ti velim da sam clitacha sa automatskom getribom vidio jedino kod baotica kad su prodavali svoja sluzbena vozila, inace bas i ne cujem za njih :hey:

Ma bio je jedan naizgled odlican twingo automatic u Sesvetama, uvoz iz Austrije, ali dok sam ja uspio prijatelja nagovorit da mi ga malo pogleda prije nego se ja uputim iz Splita, auto se prodao... :cry:

Izgleda da cu iduci put morat zamoliti nekog sa foruma da mi provjeri auto, samo da onda mi ga on ne kupi prije mene... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.