Jump to content

Mario Krajačić


Guest mari

Recommended Posts

Bok ljudi, Mario me zovu, vozim renola već 9 godina, pocelo je s peticom 1.1, pa novi megane II 1.5 dci i sad od 2005. Scenic II 1.9 dci. B0il sam i prije registriran kod vas ali sam to z agubil i nemrem se sjetit user name-a i veg ostalog tak ako ovo citaju i administratori slobodno nek izbrisu moje stare podatke.

Renault mi je super, samo kak me je onaj megane II napatil nemojte ni pitati. Kupil sam ga kad je izasel i nije dobro odma kupit novi model na trstu.

Scenic II je puno bolji i motor je zakon, jo da je 2.0 i automatik, a kaj se more tek je izasel godinu poslje mog ali nema veze.

A sad me vec zanima Espace kad izadje novi i mora bit auto matik, pomogucnosti najjaci motor (dizelski)

Pozdrav svima!!!!! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.