Jump to content

Pozdrav narode


kiki777

Recommended Posts

pozdrav. evo obavljam svoju duznost kao sto je receno u pravilima foruma. predstavit cu se.

zovem se kristijan. imam 19 godina. vozim tatinog clia posto si ja jos ne mogu priskrbiti auto... ali nadam se jednog dana da uzmem renaulta i to megane coupe 1.6 16v. ne znam sto da jos kazem o sebi, ako vas sto zanima pitajte slobodno.

POZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :hey::hey::hey::hey:

Link to comment
Share on other sites

Gdje si čuo za nas?

Dobrodošao! :hey::hey::hey:

pa vidio sam vec na vise automobila u gradu naljepnice renault-klub.net pa sam odlucio posjetiti stranicu i zanimljivo je. pa sam se odlucio logirati i mozda naucim nesto povise o renault-u :)

Link to comment
Share on other sites

pa vidio sam vec na vise automobila u gradu naljepnice renault-klub.net pa sam odlucio posjetiti stranicu i zanimljivo je. pa sam se odlucio logirati i mozda naucim nesto povise o renault-u :)

;)

sad još samo treba neki admin naletit da ti odobri pristup cijelom forumu pa u

Link to comment
Share on other sites

pa vidio sam vec na vise automobila u gradu naljepnice renault-klub.net pa sam odlucio posjetiti stranicu i zanimljivo je. pa sam se odlucio logirati i mozda naucim nesto povise o renault-u :)

:servus:

misliš, renault-klub.hr ;)

:hey:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.