Jump to content

pozzz svima =)


Guest **Hondica**

Recommended Posts

Guest **Hondica**
:serv:

pristup forumu putem free mail-a nije moguć.

hm,hm,hm...to se odnosi na mene ili?!?! Ako je..pa nego preko kojeg maila? Imam .net,.gmail,.hotmail?? Kaj bi trebala jos jedan u kolekciji imat? lol sorry al fkt ne znam..=)

Link to comment
Share on other sites

hm,hm,hm...to se odnosi na mene ili?!?! Ako je..pa nego preko kojeg maila? Imam .net,.gmail,.hotmail?? Kaj bi trebala jos jedan u kolekciji imat? lol sorry al fkt ne znam..=)

Moguć je preko onog kojeg si dobila preko svog providera. Znači, tamo gdje ti pišu podaci za pristup internetu(korisničko ime i lozika) ti stoji i tvoja e-mail adresa koju su ti dali. To je e-mali adresa s kojim mo

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošla na forum! Nick ti je skroz "cute"! :hey:

Link to comment
Share on other sites

hm,hm,hm...to se odnosi na mene ili?!?! Ako je..pa nego preko kojeg maila? Imam .net,.gmail,.hotmail?? Kaj bi trebala jos jedan u kolekciji imat? lol sorry al fkt ne znam..=)

ma pusti ih oni tebe cimaju..... :plazi:

ima jedno nepisano pravilo na forumu kad se pojavi neka nova djevojka osim sot mora procitati pravila mora i staviti ovo sto je i kolega clio1416V rekao...pa onda ces dobiti full pristup forumu....

a ima nas tu i rozih i starih i mladih i zeljnih i nepozeljnih i ozenjenih i ...... :fucka: t

Link to comment
Share on other sites

Napaljenici, izađite malo vanka :p

da, odite van, da se ne pretvorite u "Spexa" :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Guest **Hondica**
a joj...a kaj ce vam slika?!?! :laugh::laugh: budete popadali kad me vidite...

ludovanje198bp6.th.jpg

happy now?!?! jel vam srce na mjestu???????? =) :bigl:

Link to comment
Share on other sites

aaaaa ti si jedna od "onih"

znaš da postoji i jedan web site iskrica....

Link to comment
Share on other sites

happy now?!?! jel vam srce na mjestu???????? =) :bigl:

:wub::wub::wub:

Link to comment
Share on other sites

:wub::wub::wub:

ajd nemoj sada glumiti...

zna se dobro da je ovdje samo gay ekipa zaluđena isključivo Renaultima... :lool::lool:

Link to comment
Share on other sites

zna se dobro da je ovdje samo gay ekipa zaluđena isključivo Renaultima... :lool::lool:

Hehe....ma....Rain me od*ebo pa sad tra

Link to comment
Share on other sites

Guest **Hondica**
aaaaa ti si jedna od "onih"

znaš da postoji i jedan web site iskrica....

molim?!?! jedna od onih?!?! :frown::frown::frown: kojih onih???kaj bi to trebalo znacit?? imas ti iskricu,pa odi tam.. :evil::evil::evil::evil::evil:

Edited by **Hondica**
Link to comment
Share on other sites

a joj...a kaj ce vam slika?!?! :laugh::laugh: budete popadali kad me vidite...

:oo::oo:

Edited by clio1416V
Link to comment
Share on other sites

ajmeeeeeeeeee.... gotovo je gotovo.....

2 hondica: coupe RS ti jaaaaaaaaako voli honde.......... :zubo:

honda MVJ :lool:

Edited by newbie
Link to comment
Share on other sites

slika nije prihvacena...devojka s nickom hondica dodje na renault forum.. i onda se slika sa toyotom :tup::plazi: :plazi: :plazi:

ajmo drugu sliku :fucka:

postaje zanimljivo...predstavljanje od 3 stranice..nesjecam se kad je zadnji put bilo na ovoliko stranica... :klap:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.