Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

22 minutes ago, Ninoo said:

Gdje je zapelo u ovoj temi? Dajte da gledamo slike s naših cesta kad nam je dosadno. I ne moraju uvijek biti samo RS-ovi.

Nisam primjetio sliku tvoje pile. Ajmooo

Link to comment
Share on other sites

Nije vise moja pila i nije najdraza slika ali sam uhvatio svog bivseg meganea koji je kupila jedna cura od mene. Nedaleko, kod FER-a na parkingu. Ista je jos rega, sav je ok nigdje crtice samo kaj je na ljetnim gumama [emoji2955]
32de46ff0a3a7b96d51d3630da0e1404.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Joj daj šutite obojica i maknite se iz ove teme.

Admine briši ove glupe postove. I kog realno boli k di je tko kome prodao auto i da li netko laže ili ne....

 

Sad ja moram staviti sliku svog da krenemo opet dalje, a baš sam htio da počnu i ovi drugi sa normalnim verzijama auta, ovako opet ispada da se samo mi sa RS-ovima hvalimo i reklamiramo...😀

slika.jpg

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Confused 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar clio, zašto ga ne predstaviš malo? Ima nas koji volimo čitati o takvim autima. Je li to rs18 verzija s akrapom? 

Ti isto @marttinkoji mu lajkaš svaki post izađi iz ormara i piši malo o tom GTu 😁

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, homer said:

Dobar clio, zašto ga ne predstaviš malo? Ima nas koji volimo čitati o takvim autima. Je li to rs18 verzija s akrapom? 

Ti isto @marttinkoji mu lajkaš svaki post izađi iz ormara i piši malo o tom GTu 😁

Marttin i ja, prijatelja dva, još od davnih vremena. :) Zato i znam i hvalim tog njegovog Meganea stalno jer sam ga isprobao i bolji mi je tri puta od mog clia. J*beš akrapa, malo brunda i fora je sve to, ali fali mi u tom cliu nešto što ne znam kako bi definirao, zato mi ga se i nije dalo predstavljati.

Btw on je svog predstavio koliko ja znam i pisalo se dosta o GT-u....

Link to comment
Share on other sites

Meni je taj clio sjeo dizajnom, ostalo nažalost i ne baš. Megane je nešto na pola puta između "civilnog" i rsa i više mu pristaje taj 1.6 edc. 

Znam da ga je predstavio, al da pokoji put updatea temu, ne bih se ljutio 😁

A ti svakako predstavi svog, malo slikica i to. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, homer said:

Meni je taj clio sjeo dizajnom, ostalo nažalost i ne baš. Megane je nešto na pola puta između "civilnog" i rsa i više mu pristaje taj 1.6 edc. 

Znam da ga je predstavio, al da pokoji put updatea temu, ne bih se ljutio 😁

A ti svakako predstavi svog, malo slikica i to. 

Vjeruj mi, po performansama i feelingu je daleko civilnog i puno bliže naginje rsu. Naravno, rs je rs, ali ni ovaj nema baš veze sa običnim verzijama, puno je r sport uložio u njega isto, skuži se čim ga probaš. Ako nađeš jednom neku priliku za probati ga baš me zanima kakvo bi mišljenje bilo nekog tko bi sa megija 3 rsa ušao u ovog, pod pretpostavkom da ne ulazi u novog rsa nego onako kako si ti rekao, nešto na pola puta. 

Fino clio izgleda dizajnom i sve to, super on i ide i leži isto, ali nekako imam feeling da ga neću imati još hrpu godina...

Link to comment
Share on other sites

Zato sam i napisao da je na pola puta. I iskreno htio bi ga probati jednom, također me zanima kolko je to blizu ili daleko. Novog rsa sam probao, tako da imam neku referencu već. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ninoo said:

Fino clio izgleda dizajnom i sve to, super on i ide i leži isto, ali nekako imam feeling da ga neću imati još hrpu godina...

Zašto to? Neki poseban razlog, nije ti jednostavno legao ili imaš neku drugu želju?

Link to comment
Share on other sites

@homer Ja sam vozio Clio IV RS (u svim izvedbama, Cup, obični i Trophy) i meni je već to  daleko od RS DNA na kojeg smo mi navikli, a mislim da je Megane IV GT još dalje od toga, jer je već Megane IV RS puno više all-arounder nego što je to bio Megane III RS. Također, nakon 2 litre i 300ks u MRS3, mislim da bi ti puno toga falilo u 1.6 motoru i Megane karoseriji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ninoo said:

Marttin i ja, prijatelja dva, još od davnih vremena. :) Zato i znam i hvalim tog njegovog Meganea stalno jer sam ga isprobao i bolji mi je tri puta od mog clia. J*beš akrapa, malo brunda i fora je sve to, ali fali mi u tom cliu nešto što ne znam kako bi definirao, zato mi ga se i nije dalo predstavljati.

Btw on je svog predstavio koliko ja znam i pisalo se dosta o GT-u....

Hvala na ovom vrhunskom reklamiranju :D .

A vi ostali nabrijani na trke i staze se držite svojih RSova. Meni je čisto dovoljan moj civilno sportski megane, i prebrz za ove naše ceste, a na staze ne idem. :)

Evo jedna slička i od mene s ljubavlju 😘

20191217_180633ggg.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, marttin said:

Hvala na ovom vrhunskom reklamiranju :D .

A vi ostali nabrijani na trke i staze se držite svojih RSova. Meni je čisto dovoljan moj civilno sportski megane, i prebrz za ove naše ceste, a na staze ne idem. :)

Evo jedna slička i od mene s ljubavlju 😘

20191217_180633ggg.jpg

 

 

Ne znači da ako više naginjemo starijim filozofijama automobila, da nam se ne sviđaju i novi. Tko zna, mozda si nabavim ovakvog kakvog ti imaš za daily auto, ne bih imao ništa protiv. A ti, ako već nisi, moraš probat rsa da vidiš o čemu kolega i ja pričamo. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

991.1 GT3RS :srce: Prekrasno, a mogu samo pomisliti kakve emocije pobuđuje u vožnji, pogotovo kad PDK prešalta na 9000 rpm-a. Kolega, uživaj do besvijesti, 500 atmo konja u bubi, naježim se od pomisli uopće na zvuk tog motora! 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

991.1 GT3RS :srce: Prekrasno, a mogu samo pomisliti kakve emocije pobuđuje u vožnji, pogotovo kad PDK prešalta na 9000 rpm-a. Kolega, uživaj do besvijesti, 500 atmo konja u bubi, naježim se od pomisli uopće na zvuk tog motora! 


E hvala hvala.... 8800 se vrti :)
Bas to “500 atmo konja u bubi”... kao da sebe slusam [emoji1362]

Ali kad smo kod zvukova, mezger se bolje cuo... dublje/grublje.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

tuzno sta na megsu GT desni auspuh je fake...barem su na karavanu stavili normalan auspuh, a ne ove kockaste pola-pola

Link to comment
Share on other sites

Prije dvije godine. Begovo Razdolje, snijega više od dva metra...

3 hours ago, Ivan1902 said:

Gdje je ovo pa ima ovoliko snijega?

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
 

Begovo Razdolje. Prije dvije godine, snijega preko dva metra...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rab ili Pag?

Edited by Chupi
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.