Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

Šta? Šta? Šta? Šta? Šta? Kupio si f4?

Link to comment
Share on other sites

On 17. 08. 2020. at 19:52, GTT said:

I Yaris je na lizing?  :lool: 

Kakva god da je zajebancija, ovo mi je dno..

Edited by Optimista
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, CRN11 said:

Op op, preizkušnja otkriva misterij..

Koje ti oko imaš? A znaš li di je ovo slikano? 

 

8 hours ago, GTT said:

Hoćemo još! ❤️❤️❤️

Evo jedna 

IMG_20200820_184641.thumb.jpg.6b6704a51fb7e089ad43a6a267ee0c0e.jpg

Biti će još. 

7 hours ago, laci said:

Šta? Šta? Šta? Šta? Šta? Kupio si f4?

:dada: 

Nije mi dosta igre sa jednim pa sam si morao naći zanimaciju za zimu. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ima da ga složiš do idućeg ljeta pa da se opet nađemo u Zadru..mada ovaj je vrijedan i da se do Vodica potegne [emoji3][emoji3]

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Optimista said:

Kakva god da je zajebancija, ovo mi je dno..

Nisam skužio o čemu pričaš i što ti je dno. S obzirom da je Corolla na leasing, vlasnik je leasing kuća dok se auto ne otplati. On je napisao da oba auta imaju jednog vlasnika, pa je zajebancija bila u stilu, zar je i Yaris na leasing kad je napisao da obje Toyote imaju jednog vlasnika. Možeš mi pojasniti što je dno u toj zajebanciji, nisam shvatio, pokušavam al mi ne ide. Fora bez ikakve loše primisli, jedino ti sereš jer si nešto shvatio u svojoj glavi kako tebi paše. U prometnoj pod vlasnikom piše leasing kuća. Tako da ono, HOP!

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

@GTT Lijepo se izražavaš.

Svaka zajebancija koja nekog sprda na račun financija mi je dno. Tipa jel yaris na leasing kao i corolla jer nemaš love za iskeširat za auto. 

Nisam drukčiju reakciju ni očekivao od tebe jer uvijek planeš i kreneš s laganim vrijeđanjem, malo nesiguran u sebe, ha?

:ruza:

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Optimista said:

@GTT Lijepo se izražavaš.

Svaka zajebancija koja nekog sprda na račun financija mi je dno. Tipa jel yaris na leasing kao i corolla jer nemaš love za iskeširat za auto. 

Nisam drukčiju reakciju ni očekivao od tebe jer uvijek planeš i kreneš s laganim vrijeđanjem, malo nesiguran u sebe, ha?

:ruza:

Nije bilo uopće primisli na financije :lool: 

Nego čista zezancija, jer piše da je vlasnik leasing u papirima od Corolle, pa je ispalo smiješno, nebitno uopće za financije, pa taj Yaris vrijedi u DE parsto eura. 

Mislim da si jedini nesiguran tu ti, jer možeš uopće pomisliti na tako nešto. 😳

Halo, pa Domba valjda ima televizor doma koji košta ko dva ta Yarisa.

Isto kako ti vidiš da sam te uvijedio, a nigdje niti jedne ružne riječi tebi, sereš bzvz to je očigledno, opisao sam što sam mislio, osim HOP na kraju da sjašeš s takvim bolesnim komentarima. 

Lijepi ti pozdrav želim, pliz klikni Ignore da se ne moramo susretati tu više 👍🏻

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

Mislio ne mislio, tako je ispalo, isto kako si se sprdao na to kad je netko za njegovu corollu napisao da je lijep auto.

Stisni slobodno ignor na mene, meni nitko na forumu ne smeta, nisam mimozica.:)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Optimista said:

Mislio ne mislio, tako je ispalo, isto kako si se sprdao na to kad je netko za njegovu corollu napisao da je lijep auto.

Stisni slobodno ignor na mene, meni nitko na forumu ne smeta, nisam mimozica.:)

Tako je ispalo tebi frende, nije moj problem. Naravno da ću napisati ako mi se nešto ne sviđa. Nisam jedan od onih koji jedno priča, drugo radi, tako da opet ne vidim problem :lool: 

4A3A3930-30E2-462D-B1DA-10D2004FB9BB.gif.2b667b514f38c38644788584e0f77dce.gif

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, GTT said:

Tako je ispalo tebi frende, nije moj problem. Naravno da ću napisati ako mi se nešto ne sviđa. Nisam jedan od onih koji jedno priča, drugo radi, tako da opet ne vidim problem 

Nismo mi nikakvi "frendovi"

Aha, znači kad se tebi nešto ne sviđa napisat ćeš i to je ok, ali kad netko drugi napravi isto to, onda to nije ok i ta osoba sere?

A o ovom boldanom bi se dalo.

Ja sam svoje napisao, neda mi se više diskutirat i ići u offtopic.

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Optimista said:

Nismo mi nikakvi "frendovi"

Aha, znači kad se tebi nešto ne sviđa napisat ćeš i to je ok, ali kad netko drugi napravi isto to, onda to nije ok i ta osoba sere?

A o ovom boldanom bi se dalo.

Ja sam svoje napisao, neda mi se više diskutirat i ići u offtopic.

Ova nismo mi nikakvi “frendovi” je na nivou osnovne škole :lool: 

Sve sam ti napisao, ti mene ne poznaješ uopće, pa si nemoj uzimati za pravo me suditi. Ni meni se neda, sam si započeo. 
Ti si krivo shvatio sinek i to nema nikakve veze sa izražavanjem mišljenja jer ti se nešto sviđa ili ne. Sve u svemu, nije tebi lako sa takvim razmisljanjima :lool: 

Uzivaj!

Link to comment
Share on other sites

Kako sam napisao. Auto je na Leasing, ali u prometnoj stoji moje ime. :)

2121701835_IMG_20200722_1913322.thumb.jpg.161f7695f1157cecf5dcd2d9c6a035d0.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Domba said:

Kako sam napisao. Auto je na Leasing, ali u prometnoj stoji moje ime. :)

2121701835_IMG_20200722_1913322.thumb.jpg.161f7695f1157cecf5dcd2d9c6a035d0.jpg

Ma to uopce nije bitno na kraju dana, meni piše u papirima od Golfa Unicredit Leasing kao vlasnik, pa je bila je zezancija u tom smjeru za Yaris stvarno bez ikakvih primisli na financije, al ti to znaš tak i tak

Link to comment
Share on other sites

Gledaj za novac te razumijem. I Yaris je jednom bio na kredit. Stari je razmišljao prodati kao kada isplati, ali to je bilo tamo 2003 kada je auto kupljen nov. Nakon par godina nije htio, sada, osim ako ne dobije previše novaca neće ga prodati. :)

Za Tv nisam siguran da je skuplji, ali laptop je :)

Jbg bio bi glup kada bi toliko svog novca iskesirao za auto, pogotovo sada. Nema šanse. A i leasing mi je ok. 4 godine plaćam koliko sam smanjio vrijednost auta i vratim ga, ne mučim se sa prodajom. Nisam još dovoljno star da kažem da je to moj zadnji auto, a i isto tako nije auto nešto mega posebno da kažem ovo si ostavljam zauvijek.

no hard feelings, btw plaćaš piće kada se vidimo :)

11 minutes ago, Krule said:

kak je sad to tvoje prezime ako piše Zecevic? :zubo:

Dok ja objasnim prodavacu razliku između c i č i ć dok on ti objasni teti koja ide rijesavati papire i dok ona objasni nekome u Zulassungsstelle... Piši c i gotovo :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma ja radim isto kao i ti, samo leasing, 4 godine, vratim i opet novo, si lud keširati te novce za auto, te novce za auto ni nemam, niti ne dam na kraju dana :) 

Ti si Fulda? Trebao bih biti u Frankfurtu kroz dva tjedna 😎 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nemogu gledati ove svade, a jedan drugome drka na aute u garazi xD placem

 

nego...F4...slobodno predstavi ga na forumu i obavjestavaj o svemu sta se radi!1!!!!

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GTT said:

Ma ja radim isto kao i ti, samo leasing, 4 godine, vratim i opet novo, si lud keširati te novce za auto, te novce za auto ni nemam, niti ne dam na kraju dana :) 

Ti si Fulda? Trebao bih biti u Frankfurtu kroz dva tjedna 😎 

U Fuldi sam. Javi kada si tamo i koliko dugo pa ako bude vremena dođem, ili dođeš ti u Fuldu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ruske said:

nego...F4...slobodno predstavi ga na forumu i obavjestavaj o svemu sta se radi!1!!!!

Biti će, samo će te se morati malo strpiti. Da uhvatim volje i vremena za piskaranje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.