Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

Učinila mi se poznata planina iza autića. :bigl:

Bili tamo na izvoru Cetine jednog dana nakon lockdowna ovog proljeća. 

Link to comment
Share on other sites

Potegni drugi put, ako nisi laganim makadamom od Krčića prema Kijevu, popni se na Vrličku tvrđavu i okupaj se na jezeru. Uglavnom drugi put se javim pa ja na izlet prema obali, onda ti prema vamo. 

Opcija je i biciklom to odvest, you name it 😁

Edited by CRN11
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Više puta odvožen taj makadam od Krčića prema Kijevu. 

Nekoliko puta biciklom. A jednom i autom. 

Vrličku tvrđavu smo ostavili da se možemo vratiti, a za kupanje je bilo malkice prehladno. 

Samo izgovori za vratiti se. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Al nema strafte...

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kolega mislim da je vrijeme da skines lokot i pihnes prasinu sa tebe od doticnog lepotana🖖

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Hell yea  

1 hour ago, margax said:

Kolega mislim da je vrijeme da skines lokot 

 

1 hour ago, margax said:

Kolega mislim da je vrijeme da skines lokot i pihnes prasinu sa tebe od doticnog lepotana🖖

+1

Link to comment
Share on other sites

Bem ti, 20 godina star design, a jos uvijek moze jebacki izgledat…. ja bi ga doduse u crvenu punkul al to je moj Problem LOL

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok ja imam socijalnu verziju i nisam pristran, ali da taj auto je oblikovno baš, baš pogođen i meni se sviđa i nakon toliko godina.

Link to comment
Share on other sites

On ‎5‎.‎5‎.‎2010‎. at 2:18, pere said:

evo da malo ozivimo ovaj topic...

 

dakle, scena koja mi je upala u oko nedavno :klap:... ima, dakle, vise nek jedna crvena bestija :zubo:

post-1328-12730187037425_thumb.jpg

Bas sam htio neku sliku od bijelog stavit… pa malo prolistah prije Topic i naletih na ovu… e al mi fali ovaj stroj… i onda odlucih da radje refresham fotku od prije 10 godina. Kak got da se okrene clito je i dalje moj No.1

Edited by pere
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@petak je, konačno Ph1 😁 U zanimljivoj boji... Izvana će biti puno posla, ali ispod kože je auto pravi mali trackday zmaj! Vozi se ajme!

@laci ne hmmmkaj, ak se brineš di je Monaco, spava uz Sunflower. Evo ti i njegova jedna da ti bude lakše :bigl: 

E0AC6913-3CE8-492C-8366-8F62175C32E0.thumb.jpeg.2d03649624d44735a5c3b2d078466d49.jpeg

  • Like 12
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Čestitam!

 

Ja sam slab na kričave boje pa kad ga vidim u žutoj varijanti nisam baš razborit. Meni je odličan!

 

A vidim da ih ti "moraš skupiti sve"!

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.