Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

@GTT  Cestitam na suncokretu :tulum:

Sad se smiri neko vrijeme pa da uzmeš v6 ili spider, jer to je jedino logično :yeah:

 

Edited by laci
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, laci said:

@GTT  Cestitam na suncokretu :tulum:

Sad se smiri neko vrijeme pa da uzmeš v6 ili spider, jer to je jedino logično :yeah:

 

Fali mi 5 gt turbo i R26 po nekakvoj mojoj računici :lool: 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, petak said:

Pa i nije "mini"......"pola" RS ergele u HR

ma nije bas... ima ih jos barem 4-5 u RI koji se nisu mogli odazvat...  bude nekad valjda opet prilka :)

Ali bio je lijep djir... starom cestom Rijeka - Delnice... odkad su ove neke djelove na novo asfaltirali bas je dobra dionica za provozit :)

Edited by Sasaa
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, GTT said:

Fali mi 5 gt turbo i R26 po nekakvoj mojoj računici :lool: 

Nije ni to loše za popuniti parkirna mjesta :frajer:

 

@Sasaa lijepo druženje :yeah:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@GTT ovaj plavi mi je baš tiha patnja... 🤩 

Kakva ti je razlika između ph1 i ph2? Kako je ovaj žućo složen? Neki planovi za dalje? Raspiši se malo 😃

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, GTT said:

Kaj je najbolje bio je 200 metara od kuće di mi roditelji žive 😂

btw. jel to od decka koji radi kod Rimca? Znao sam ga svako toliko vidjeti ujutro na obilaznici ili na rotoru u Sv, Nedelji

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dinc said:

@GTT ovaj plavi mi je baš tiha patnja... 🤩 

Kakva ti je razlika između ph1 i ph2? Kako je ovaj žućo složen? Neki planovi za dalje? Raspiši se malo 😃

Plavi je čudo jedno, ali je bome izbio tisuće eura da bude u ovom stanju.

Razlika je znatna... Ali je žućo drugačije složen, ima kup vilice, tvrde nosače, komplet je na powerflexu, bilstein b14 je gore, poluslikovi, učvršćen je dodatno iza, vozi se na 15 cola... Meni je spektakl, ali meni još nisu dijagnosticirali točnu bolest. :lool: Ali kako se čuje, e to je metamorfoza majke mi :lool: 

U odnosu na njega, plavi je kao limuzina, a žuti ko’ trkači auto za cestu. Ja ću reći ono što uvijek govorim - Phase 1 for the win! 

Planovi su da ide sve što treba širom i ide novo. Folije dolje, veliki servis - sve tekućine nove, varijabilna remenica, zupčasti, vodena, sve što treba i ne treba, pa onda ide komplet na rastavljanje i lakiranje. 

10 minutes ago, x3m said:

btw. jel to od decka koji radi kod Rimca? Znao sam ga svako toliko vidjeti ujutro na obilaznici ili na rotoru u Sv, Nedelji

To je taj auto! 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Heh, puky se zove... Sused moj nekad dok sam još bio u hr, gledal sam ga svaki dan prek puta. Nikola je picajzla kaj se tice auta, vjerujem da i jos uvijek u tip top stanju... Al da se ima i kaj za delat po autu hehe. U svakom slucaju ti nisi normalan [emoji23] i sretno s makinom!!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pere said:

Heh, puky se zove... Sused moj nekad dok sam još bio u hr, gledal sam ga svaki dan prek puta. Nikola je picajzla kaj se tice auta, vjerujem da i jos uvijek u tip top stanju... Al da se ima i kaj za delat po autu hehe. U svakom slucaju ti nisi normalan emoji23.png i sretno s makinom!!
 

Ma nije puky, Filip! Na Savici dečko živi, dela kod Rimca. Auto je unutra jako uredan, mehanički je vrhunski, ima samo 140tkm, ali je izvana za raditi komplet, no sutra već ide lakireru na pregled i dogovor :bigl: 

Link to comment
Share on other sites

Onda su sad po novom dva ph1 žuta u Svetoj Nedelji :D

Moj koji još nije ponovno moj i ovaj sad koji je kod tebe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitam na jos jednom udomljavanju😂

Mene sad zanima, kad se koji vozi, parni-neparni datumi, radni-neradni dani, suncano-oblacno vrijeme...koja je shema odabira? 😁

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Ah soooo... Koje li slucajnosti. Puky imal zutog i radil koju godinu kod Rimca... Sad je natrag u Međimurju i prodal je zutog... A kome, neam pojma!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, pere said:

Ah soooo... Koje li slucajnosti. Puky imal zutog i radil koju godinu kod Rimca... Sad je natrag u Međimurju i prodal je zutog... A kome, neam pojma!

Erik, sad je u Rugvici. To je onaj u kojem je Phase 2 interijer (tabla i sve) 🤮

17 minutes ago, soe said:

Cestitam na jos jednom udomljavanju😂

Mene sad zanima, kad se koji vozi, parni-neparni datumi, radni-neradni dani, suncano-oblacno vrijeme...koja je shema odabira? 😁

Sad mi je još gore, moram terapiju odmah uzeti 😂😂😂

D16E5F65-9945-47E5-BF1E-8A0EB036CABE.thumb.jpeg.51db0777b5e70a710c1e2dfbd2810bc3.jpeg

F88B6FB1-5117-43A6-8BC8-9C35A52DC67F.thumb.jpeg.e7d2785e697b7a41137940bcc78ae808.jpeg

92043EE5-9670-4015-9034-D84227574A5C.thumb.jpeg.5eb62c15f5df13fc2f822ccae9f21bed.jpeg

DA93194C-CD45-4FF2-9B52-3AA0ED3341B9.thumb.jpeg.3e8a748527d8bea883841619cb56072a.jpeg

 

F8BA2DB3-E1F8-4B22-9577-3935598F00ED.jpeg

BCAD94B4-79AA-4151-B51B-91793963F563.jpeg

54A4A16F-6A3E-401C-BD0E-60BFD093F03C.jpeg

BB795EC1-4927-4866-85FB-57C803ACE286.jpeg

67D205F8-AAA1-40F8-9DD9-1E428AFE411F.jpeg

Edited by GTT
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kaj nije čovjek puffy imal žutoga? 
No nemoj te zaboraviti da zlatan ima i belog [emoji23]
A jebate tako je, pufy, ne puky!!!!! Bogte, starim, fala crni!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sumnjiv mi je bio odmah taj maslačak.. ali b14 je razjasnio stvar :drivar:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taj s ph2 tablom je moj i rado bi ga udomio natrag sebi.

Po mom zadnjem infu, taj je auto otisao iz Ck u Ka.
Cini mi se u 9. mjesecu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, x3m said:

Taj s ph2 tablom je moj i rado bi ga udomio natrag sebi.

Po mom zadnjem infu, taj je auto otisao iz Ck u Ka.
Cini mi se u 9. mjesecu.

U Rugvici je koliko sam shvatio, ali ti provjerim i saznam. :) Auto je odličan, ali šteta da je tabla mijenjana, na sunflower yellowu je to nažalost baš šteta, ti auti su stvarno rijetkost... 

Edited by GTT
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.