Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

U Rugvici je koliko sam shvatio, ali ti provjerim i saznam. [emoji4] Auto je odličan, ali šteta da je tabla mijenjana, na sunflower yellowu je to nažalost baš šteta, ti auti su stvarno rijetkost... 

2009. je to bilo. Mladost ludost.
Danas je neka druga filozofija u glavi.


Znam gotovo svu povijest kretanja od kad otisao 2014. od mene i bio sam sad na pragu da ga uzmem, ali .. neke druge okolnosti se nisu poklopile.
Sad bi ga vrlo rado natrag, majku mu je**mdefault_biggrin.png


Navodno je kupio decko iz KA koji se trebao doseliti u Sv. Nedelju. Mozda imam krivi info
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10. 11. 2020. at 22:06, CRN11 said:

Tko je bolesniji Zlatan ili eto tako? 😂

Svaka cast Zlatanu na prinovi, ali ne moze se usporediti sa eto tako. On je kralj foruma sa svojom ergelom

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, x3m said:


2009. je to bilo. Mladost ludost.
Danas je neka druga filozofija u glavi.


Znam gotovo svu povijest kretanja od kad otisao 2014. od mene i bio sam sad na pragu da ga uzmem, ali .. neke druge okolnosti se nisu poklopile.
Sad bi ga vrlo rado natrag, majku mu je**mdefault_biggrin.png


Navodno je kupio decko iz KA koji se trebao doseliti u Sv. Nedelju. Mozda imam krivi info

Jebate, Erik ga je prodaval na fejsu jako dugo i nudil ga nama u grupi za šaku kuna podkraj samo da ode, šteta kaj ga nisi zel...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Max said:

Kakva ti je to ruzna rucica mjenjaca? Ko na mom Meganeu! 😂😂😂

Trkača, odmah pri ruci. Polako, čekaj da ga rastavim i napravim nanovo 😆

Edited by GTT
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar :yeah:

 ima crni pravo..malo ti je predug al neka ti je:drivar:

Mene ubi borić i čep od felge na volanu

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, laci said:

Dobar :yeah:

 ima crni pravo..malo ti je predug al neka ti je:drivar:

Mene ubi borić i čep od felge na volanu

Ide Sabelt Renault sport unutra tako i tako, polako, danas sam ga prvi put stigao provozati otkad sam ga dovezao... Ima posla po autu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Žućo je strava!! Čestitke još jednom 🙂

Za ručicu mjenjača mogu samo komentirati da je za funkciju i više nego potrebna, pogotovo sa dubokim volanom i sjedećom pozicijom koja je pretpostavljam postavljena dosta za nazad. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dinc said:

Žućo je strava!! Čestitke još jednom 🙂

Za ručicu mjenjača mogu samo komentirati da je za funkciju i više nego potrebna, pogotovo sa dubokim volanom i sjedećom pozicijom koja je pretpostavljam postavljena dosta za nazad. 

Hvala 🙂 Sve si rekao “spot - on”. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2 hours ago, BorisL said:

Daj se malo raspiši o tome

Lancer Evolution 9 - 2006ta godina, poznat prijasnji vlasnik, model sa 6brzina mjenjacem i aktivnim diffom. 

73,000km , Lagano tuniran motor, (auspuh, bregaste, pumpa goriva, injektori)  cca 390ks/500nm 

Serijski bilstein ovjes, Carbotech XP10 plocice + DBA diskovi

17" OZ Ultre + Nokian DR4 zimulje

17" BBS (OEM) + Advan AD08R ljetne

 

Planovi: utezanje bora, revizija ovjesa... tocit, vozit i gustat u njemu... :)

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.