Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

druga slika na azurnoj obali slikana :D jedna od boljih lokacija na otoku, a jako vara one koji neznaju di je to :D 

odlican je!!!

da se pridruzim sa jednom slikicom kupejke od jucer

131821332_1515555905302026_7901431631624204165_n.thumb.jpg.99dae08ff4b50f503d48772321c5630c.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Ruske said:

druga slika na azurnoj obali slikana :D jedna od boljih lokacija na otoku, a jako vara one koji neznaju di je to :D 

odlican je!!!

da se pridruzim sa jednom slikicom kupejke od jucer

 

 

Tnx, je odlicna lokacija na otoku... tko ne zna, jako prevari za neku "egzoiticnu lokaciju". 

Link to comment
Share on other sites

ja to zovem tamo azurna obala, sunce, palmice, i taj djir...

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Optimista said:

Kad otvaraš temu :D

 

Ako mislis na mene, kad pokusavam preko tapatalk-a ne mogu uopce pratiti forum normalno, a ovako preko chrome-a san prova neki dan.....nakon citabe koju san napisa, i slika kad san je tija postat samo je sve nestalo haha

Link to comment
Share on other sites

@Mirko prvobitno sam mislio na kolegu @dinc

Ali naravno to vrijedi i za tebe. Probaj preko chroma na kompu.

Btw, jel imaš sliku motornog prostora? Mislio sam da je to bivši clio od kolege @mario169 ali vjr sam pogriješio. 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Optimista said:

@Mirko prvobitno sam mislio na kolegu @dinc

Ali naravno to vrijedi i za tebe. Probaj preko chroma na kompu.

Btw, jel imaš sliku motornog prostora? Mislio sam da je to bivši clio od kolege @mario169 ali vjr sam pogriješio. 

Da pogrijesio si...

To je bivsi od Twingare 🙃

Link to comment
Share on other sites

@živac To sam i predpostavljao, zato sam pitao za sliku ispod haube haha.

Prevrtio cijelu temu od twingare a nigdje slike unutrasnjosti da usporedim volan i ručicu mjenjača...

Drago mi je da je taj clio napokon na cesti.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Optimista said:

@živac To sam i predpostavljao, zato sam pitao za sliku ispod haube haha.

Prevrtio cijelu temu od twingare a nigdje slike unutrasnjosti da usporedim volan i ručicu mjenjača...

Drago mi je da je taj clio napokon na cesti.

Toliko truda a dovoljan je bio samo broj sasije 😁 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, živac said:

Toliko truda a dovoljan je bio samo broj sasije 😁 

Malo sprda i sarkazma na pp, vidis ne patim od sranja i u biti mi je drago da je preslozen full (jer znao sam povijest auta), vecina hotheceva je platila buletu u svom radnom vijeku...vise ili manje, one koji su limareni se bojim :))

Link to comment
Share on other sites

ajde malo pažljivije čitaj :D 

to uopće nije bilo sprdanje na auto, nego to kako je on prekopao temu o slaganju tog auta iz nule i još uvijek nije bio siguran jel to taj auto... a mogao je po broju šasije vidjeti da je to taj auto koji je uvijek bio super :)

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Mirko mislim da bi bilo zanimljivije da nastaviš pisat u temu tog clia koju je pokrenuo twingara nego da otvaraš novu :)

 

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Optimista said:

@Mirko mislim da bi bilo zanimljivije da nastaviš pisat u temu tog clia koju je pokrenuo twingara nego da otvaraš novu :)

 

Hoću

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas napravio mali roadtrip po Krku sa kupejkom...ogromna razlika voziti ovaj auto u odnosu na Dobla s kojim svaki dan letim tamo218e64b1ac63f052d944224f7acc4d39.jpg

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jučer smo se malo propeljali na Sljeme :)12793b6dafef07d0d8e958e599d70ba9.jpg

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Tako se zove dio Murtera na Murteru (otoku) :bigl: di su ovi bori i masline. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.