Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

3 hours ago, DCA13 said:

@paco farban je ali onaj drugi 😁😁

Al farban je i gepek, suvozaceva vrata i suvozacev blatobran, nije bez oziljaka nit ce u Zadru ostat hehe. Cucnuo nije lose, volio bih da je jos ali racunam da ce jednog dana prave felge to izvuci da izgleda bas dobro. Hvala!

https://www.njuskalo.hr/alu-felge/renault-megane-18-jetow-continental-premium-contact-7-oglas-42057928

Ovako nesto bi mu bas sjelo kao budali samar. 

Meni su jebene, da sam ih vidio prije mozda bih ih uzeo za 4ku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sretao sam ih vise puta po netu na Megyu ali iskreno ipak nisu moja salica caja. Dobro mu stoje ali nisu za mene. 

Posto ne namjeravam dirati kotace jos 5 godina zbog guma, nisam pretjrano duboko promisljao o kotacima,ali za sada mi se po mislima kotrljaju OEM od RSa i malo tabu teme - ove:

DSC_0413-scaled.thumb.jpg.610e5bbbbccfd779a84357faa7edcdda.jpgSet-Of-4-Mercedes-Clk-Class-2006-2009-18-Factory.webp.0d9de4defca12996dec9f65a2e3868cf.webp

Na BiH oglasniku sam ih sretao za 300€ iako i ovdje nisu pre skupe, da se naci. Ubiti, ispada da solidne 18 i 17 kostaju isto... 

A plan B bi bile od starog S4 (mislim da su cak kovane i lagane pa je i to plus) koje su takodjer apsurdno jeftine ako se potrudis.

91ce1b4c4d17b60927790a98eaa851f6.thumb.jpg.8220f95b1d0e1c7ec4e58bd1b80205ad.jpg

Vjerujem da bi i jedne i druge masno popunile blatobrane, da auto dobije onaj nabildani i tunerski look, naravno nissm detaljno istrazivao offset i fitment ali tu je to od oka, bas kak treba 😁😁

I za zlobnike koje zuga, mercov znak bi ostavio (i jos investirao u znak koji se ne okrece u voznji ko fkng rolls) a audijev bi zamjenio Renaultovim.

Link to comment
Share on other sites

Vidim da si samo površno promislio o kotačima, samo da te utješim, bit će to prije nego si racunao :cice:

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

@laci cuj promjena felgi bi znacila da sam opet dobro napunio kasu pa nije da se otimam od tvog razmisljanja makar zbog dobrih vibracija u stilu ane bucevic 😂😂

@mata73 huh to bi moglo objasnit niske cijene pojedinih setova, do sada u zivotu nisam uopce imao taj rizik... npr.

Screenshot_20231213_072104_Lite.thumb.jpg.def241fb907395cd0787e9f1b48a77e2.jpg

 

Al ajde, ima jos felgi koje su nepopularne i povoljne a sa pravom gumom mogu biti zabavne na Meganu. Time will tell.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DCA13 said:

 ane bucevic

Pretpostavljam da je ovo neka moderna važna ličnost?

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Imam neki filing kao da je agent dabl ou ziro.. aj em Fejk, Žešći Fejk

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

20240226_203012.thumb.jpg.7daa6f7ca40ca738e72daadfc05df902.jpg

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U iscekivanju ljeta 😂😂

IMG_20230522_093522.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.