Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

Daj ne zezaj da tolko fotkica imas?

Ja sam fotograf pa uopce nemam fotke svojeg auta. To je znak da je vrijeme da se prihvatim snimanja svog malca. :tup:

Imam, imam! Toliko mi bar piše u folderu gde su mi samo slike mog auta :laugh: ! Od prethodnog Clia II imam nešto malo manje fotkica a pošto znam da si fotograf, čudi me da nisi poradio već na tome :??: . Ja mislio, ako ima nekog ko ima više slika od mene da si to ti :) . E sad samo još Rain da mi da zeleno svetlo...

Za početak dve, jedna ispred moje kuće i jedna na OMV-u u Osijeku :)

dscn3637ke3.th.jpg dscn3137vx2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo jedne od danas ko ga hebe :D

krasica.jpg

Auto mi je predobar ! Da je moj unutra bi bio 2.0 16 Renault sport 172. Riskiro bi tih otprilike 1000 eura a onda me ponovo noćima nebi bilo doma......

Link to comment
Share on other sites

Auto mi je predobar ! Da je moj unutra bi bio 2.0 16 Renault sport 172. Riskiro bi tih otprilike 1000 eura a onda me ponovo noćima nebi bilo doma......

A nebi bio turbooooo? jer turbo je ipak turbo :klap:

Link to comment
Share on other sites

A nebi bio turbooooo? jer turbo je ipak turbo :klap:

Bi ali ovaj je GTE pa bi mu jako dobro stajao motor iz clia.Ne volim mješat kruške i jabuke. Npr. sere mi se kad čujem da je neko stavio turbo na Hondu. Kompresor još mo

Link to comment
Share on other sites

Bi ali ovaj je GTE pa bi mu jako dobro stajao motor iz clia.Ne volim mješat kruške i jabuke. Npr. sere mi se kad čujem da je neko stavio turbo na Hondu. Kompresor još mo
Link to comment
Share on other sites

Jedna koja podsjeca na bolje dane...

TunedR5GTT.jpg

... ali opet ce petarda biti u formi. Jos nabildanija :bigl:

Edited by jure
Link to comment
Share on other sites

I always had a soft spot for R-19 16v... :)

Tell me about it... :fucka: U Opatiji se sjecam jedne Ph.1 16V Shamade pored koje sam prolazio svaki dan kad sam isao u skolu... nekad '93. i '94.... eeeeee kako sam slinio na taj auto....

Link to comment
Share on other sites

Ja nikad necu prezaliti R19 16v phase 2 za koju mi je nekad davno nedostajalo tek nesto malo novca da je nabavim...kako je to dobar primjerak bio...

Sorry na OT...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.