Jump to content

Najdraža slika vašeg auta


Rain

Recommended Posts

15 minutes ago, iScream said:

Decko zeli pristojnu lovu za njega. Jest da ima 128tkm sto je rijetko niska kilometraza, al ipak 6k eura...

Cijena uopće nije problem tko to želi i nije fiksna. Vani su ti auti sa tim km ako su u urednom stanju puno skuplji.

Ja i on se nismo dogovorili, jer je moj auto generalno u puno boljem stanju i nisam vidio smisao da ga na kraju uzmem, ali ja sam u svoj top primjerak (tako je u krugovima opisivan) sasuo 3000€ odmah, pa ja baš i nisam relevantan.

Prodat će se sigurno, a znam i da cijena nije fiksna, a tko je u krugovima gdje se voze ti auti znaju da se za parsto eura manje dobiva grob koji u konačnici košta ohoho love i uvijek imaš grob na kraju. 

Tkogod misli kupit sporta za bilo koji novac osim od nekog bolesnika, mora biti spreman na ulaganja, a populacija koja bi to kupila nema za crnu kiflu nažalost. Nekom je 5 iljada puno, neko ima laptop za te novce, pa cijenu nema smisla komentirati. 

Edited by GTT
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Jedno je koliko auto vrijedi, a drugo koliko je netko voljan cijeniti ga. :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kada kreneš kupovati sporta i kreneš zvati ljude iz krugova i ispitivati, onda shvatiš da ako si to želiš ćeš dati koliko god netko traži za auto koji nije rastavljan iznutra 3x, na kojem nisu potrgane sve plastike ispod auta, branika, u interijeru, na kojem radi klima, poderani sicevi, ne krče sinhroni, koji je odrzavan, nema kita po krovu, itd, mogu do sutra što sam sve vidio.
Dakle, takav auto je danas gotovo nemoguće naći kod nas, jer tkogod ima dobrog ne prodaje. Ja planiram kad sve završim što sam zamislio na svom biti preko 10t € s autom, ali ja sam si to želio i ne mislim prodavati, pa me baš briga koliko me košta. Onaj tko ima 5 iljada i gleda srebrnog i misli kak bu ga kupio zadnjom kunom i vozil se bez uloga - gleda krivi model auta.

Zaboravljamo da je to 20 godina staro, 197 je teško naći da je tip top, kamoli 172/182. 

Edited by GTT
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sve ok, ali ljudi u zadnje vrijeme kupuju 172 za jednu cijenu, naprave servis, dva, tri, kupe nove gume i bam, cijena na prodaji 30% veća nego kod kupovine.. Dakle iživio si se na autu, nabio kilometre i još želiš zaradit na njemu.

Jedini 1*2 koji se mogao donekle provući s cijenom od 45 000 kuna je bio onaj crni 172/182 u Rijeci koji je imao novu makinu i hrpu novih dijelova. Iako ni s time nije opravdao svoju cijenu zbog nekih drugih stvari.

Da nije smiješno bilo bi žalosno. Ljudi lete u nebesima

Edited by Optimista
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne bih u dubioze, niti bih u detalje oko cijene, a pogotovo vezano uz srebrnog, nek si ga svatko pogleda i odluči, ja sam ga preskočio, ali ja razumijem da je to nekome skupo tko trazi auto za svaki dan a zabavljao bi se usput i radi za prosječnu HR plaću. Onaj tko ima neku lovu na racunu i to mu je vikend hobby, baš ga briga jel to 35, 40 ili 45t kuna. Ne zelim da me se krivo shvati, na kraju dana i ti si kupio auto za 10 tisuca kuna, ulozio novce pa ga ispod 35 nebi dao, jel tako? Ja sam ti nudio 30, pa nisi htio. Vani su ti auti već na nivou cijena 197 ako su kako spada, čak i skuplji. No nebitno, Matej će ga prodati, uvjeren sam u to, a CIJENA NIJE FIKSNA.

A ta top stanja o kojima vi pričate, eno jednog top kod Kreše, motor je vani i sve širom i Alan Ford je goli k... za to. Takav auto se kupuje najbolji i najskuplji u oglasu i ostavi se par tisuća eura lufta, u suprotnom se ni ne gleda.

Osim ako nisi mehaničar pa kupiš jeftino i sam si možeš od dreka pitu pravit. U suprotnom ojri samo lete.

Edited by GTT
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svota za koju sam ja kupio svog Clia nije mjerodavna za išta, niti povlačim neke paralele sa mojim autom.

Ono što želim reći jest da ekipa u zadnje vrijeme šiba cijene za te Clitorise koda su u najmanju ruku izašli iz Renault muzeja, a na jednoj ruci imam previše prstiju za nabrojat aute koji stvarno vrijede nešto a bili su na oglasu.

A kad pročitam u oglasu TOP STANJE lagano me tjera na zahod.

Tako da ta logika plati više dobi bolje ne vrijedi uvijek :) 

Edited by Optimista
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Optimista said:

Svota za koju sam ja kupio svog Clia nije mjerodavna za išta, niti povlačim neke paralele sa sobom.

Ono što želim reći jest da ekipa u zadnje vrijeme šiba cijene za te Clitorise koda su u najmanju ruku izašli iz Renault muzeja, a na jednoj ruci imam previše prstiju za nabrojat aute koji stvarno vrijede nešto a bili su na oglasu.

A kad pročitam u oglasu TOP STANJE lagano me tjera na zahod.

Tako da ta logika plati više dobi bolje ne vrijedi uvijek :) 

Sve stoji. 

Link to comment
Share on other sites

Ono sta vrijedi promjeni vlasnika prije bilo kakvog moguceg oglasa...Tip top stanje pa kad krenes sredivat nikad kraja,a onda se zapitas kakvi su tek oni sa “stanje uredno”[emoji6]


Sent from my iPad using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jel digo zadnje lijevo kolo na zadnjoj slici?🤔

Ako nije, onda to treba još malo spustiti :ahaa:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, petak said:

Jel digo zadnje lijevo kolo na zadnjoj slici?🤔

Ako nije, onda to treba još malo spustiti :ahaa:

Diže, na ovim fotkama sam ga namjestio da su na tlu, sutra napravim i tu fotku, žurio sam i bedak nisam imao vremena ga namjestiti i slikati najjaču stvar :lool: Nabolje je kad ideš u rikverc, a on padne na pod :lool: 

Edited by GTT
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Jedna od ovog vikenda i radnog izleta do Vira..ovdje čeka u Slunju da se nahrani i napoji [emoji3]98a45ba758c73d0ea115d3030326405a.jpg

 

 

Jbn TT i njegovo postanje slika [emoji24]

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, GTT said:

Diže, na ovim fotkama sam ga namjestio da su na tlu, sutra napravim i tu fotku, žurio sam i bedak nisam imao vremena ga namjestiti i slikati najjaču stvar :lool: Nabolje je kad ideš u rikverc, a on padne na pod :lool: 

Po tome znaš da mu je GTT dida. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 31. 05. 2020. at 20:48, GTT said:

Diže, na ovim fotkama sam ga namjestio da su na tlu, sutra napravim i tu fotku, žurio sam i bedak nisam imao vremena ga namjestiti i slikati najjaču stvar :lool: Nabolje je kad ideš u rikverc, a on padne na pod :lool: 

kak čovjeka vesele male stvari :D

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, GTT said:

Kakav službeni auto i daily driver! 😃😎
 

Bokte auto ti je svim mastima premazan 😁

Sa cime to tretiraš da se tako sjaji 😁

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Jedna sa drage lokacije od jucer...2dcf368854f627537ad74e0fe106c41e.jpg

 

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Reklo bi se prirodno stanište za Y

4858B021-91B7-4C86-90A2-EFB1F65E3DEC.jpeg

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, macan said:

Bokte auto ti je svim mastima premazan 😁

Sa cime to tretiraš da se tako sjaji 😁

Meguiars Quick Detailer nakon pranja 🙂

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.