Jump to content

Odusak uljnih para...iber lauf...kako ga smjestit?


Guest Silver _Bullet

Recommended Posts

samo je membrana nova,ventil ne.a pran je naftom.inače slike sam preuzeo od kolege,ja moj nisam slikao ali izgleda sve identično

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MilosB

    38

  • bikerbj

    21

  • jokiroki

    16

  • Tanatos

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

evo kako je kod mene izgledalo.....

e da i zvao sam ovlašteni i košta samo 100€ jurića.....

 

IMGP2417.jpg

Edited by bikerbj
Link to comment
Share on other sites

.....

Budemo se dogovorili.

tj kolko brzo mozes to nabaviti - poslat za Suboticu, tj dal mozed da u srijedu bude tamo?? meni sestra dolazi u cetvrtak ili opet prvog vikenda u 4 mjesecu pa bi mogla dopeljat pa ja dalje iz hr saljem.

 

ak mozes nek se brzo izjasne decki koji to zele naruciti.  !!

Link to comment
Share on other sites

gornja strana do kolektora odnosno posude u koju dosipaš ulje.znaju oni za to tako ga i prave,kad staviš membranu u ruke nema ni par grama i samo ona strada i nema šta drugo ali nema nigde za kupiti sem ceo ventil,što je puno puno je za nešto što nekošta ni 1€ a kamoli 100€

Link to comment
Share on other sites

jokiroki, ce mo onda moc to rjesiti ?? rekao si 10€, ljudi ajmo brzo da se skupimo pa to moze biti u hr i u ponedeljak slano dalje ak on moze isporucit do tad.

 

i kolko su izdrzljive ove nove

Link to comment
Share on other sites

milose ja sam za pa čak i dvije da uzmem jer sigurno će trebat......

Link to comment
Share on other sites

vi se dogovorite ja ću zvati čoveka koji je to sve pokrenuo i videti koliko ima pa ćemo gledati da nešto napravimo...

Link to comment
Share on other sites

ajde javi molim te. ja 100% uzimam jednu placanje ce mo se vec nesto dogovoriti ili western union ili pouzecem kad stigne paket u Su

Edited by MilosB
Link to comment
Share on other sites

e ovako,sad sam pričao sa čovekom,kao prvo ne bih voleo da neko pogrešno protumači.rekao mi je da ima napravljene membrane cena je sa mojih 8.5€+poštarina 3€ porasla na 13€,što po meni i nije neka razlika.moj savet pošto ste vi iz HR a mi iz SRB,uzmite jednu za probu da ne ispadne posle problem,nadam se da me razumete.jbg,ja se nebavim ovim ali bih voleo da pomognem

Link to comment
Share on other sites

evo ako uzima milos jednu i ja ću jednu pa on pošalje meni iz hr......

Link to comment
Share on other sites

e ovako,sad sam pričao sa čovekom,kao prvo ne bih voleo da neko pogrešno protumači.rekao mi je da ima napravljene membrane cena je sa mojih 8.5€+poštarina 3€ porasla na 13€,što po meni i nije neka razlika.moj savet pošto ste vi iz HR a mi iz SRB,uzmite jednu za probu da ne ispadne posle problem,nadam se da me razumete.jbg,ja se nebavim ovim ali bih voleo da pomognem

ma sve komade bi poslao na jednu adresu u Subotici znaci imas jendu postarinu. znaci kolko nas se skupi ti posaljes i meni sestra donese u Hr. 

kolko bi onda kostalo po komadu, postarina cityexpresom ili nekim kurirskim sluzbama je 3€ expresno. ovih 3€ si ti mislio s slanjem za HR ili kako. jer u SRB je paket od 1kg 170rsd obicnom postom preporuceno.

 

e sad placanje moze ovako.

svi uplatite meni na ziro racun u HR,a ja onda tebi preko western uniona ak bude veca svota ili cu vidit da moji plate pouzecem pa cu ja njima poslije platiti, ovisi kolko nas se skupi.

Link to comment
Share on other sites

@milos kad bude sve dogovoreno javi mi na pm podatke da ti uplatim lovu ili ako ćeš slati iz hr može kao otkupnina.....

Link to comment
Share on other sites

ja sam napisao koliko je mene koštalo u SRB.8.5€+3€ poštarina beksom,koliko košta za HR neznam.odmah sam napisao da neko neshvati pogrešno i već mi je neprijatno kad se razglaba oko toga koliko je poštarina itd.Opet da ponovim čovek rekao 13€ membrana.naravno da poštarina može da bude samo jedna ako šaljem na jednu adresu sve membrane.jbg tip je prepoznao trenutak kupio nov ventil,skinuo membranu,našao firmu,odradio kalupe,našao drugu firmu napravio membrane i sad hoće nešto i da zaradi po meni sasvim ok.ko je nama kriv što nemamo preduzetničke sposobnosti.Meni da kažem iskreno nije bilo puno ni 20€-30€ u odnosu na novi ventil ili polovni 25€ u ko zna kakvom stanju

Link to comment
Share on other sites

haha ma sve ok, samo me zanima znaci sad 13€ + postrarina ? cisto da bude jasno svima a i meni

Link to comment
Share on other sites

Mi kao da pričamo o hiljadama a ne o jedinicama.koliko narudžbi toliko poštarina.pet membrana jedna narudzba jedna postarina...

Link to comment
Share on other sites

ma netreba se zamarati.....membrana je 13€ x xkomada + poštarina i gotovo....ako je to stvarno ok nije problem dati 15-20€ ako je novi ventil 100€.....

Link to comment
Share on other sites

gle ja da uzimam sebi ok, mi se dogovorimo, al ja trazim da mi ljudi uplate pare koje cu ja dat mojima, a i meni ce moji platiti to, 50€ (4kom npr) kad pogledas i nije malo, znas i sam kako je tamo kod tebe, a ni tu ne cvetaju ruze :D i zbog toga zelim da sve bude transparentno. 

 

 

e sad decki posto ni ja nemam visak para, ako se naruci bih volio da se uplati do srijede navecer cijenu artikla po kupovnom kursu €, jer i ja moram kupit evre i dati sestri a poslije slanje moze kako god ko zeli. 

 

ajmo se onda danas izjasniti ko kolko komada pa da se javi covjeku dal ima tolko 

Link to comment
Share on other sites

milos ja uzimam dva komada ako ima ako ne onda jedan....šalji podatke na pm....

Link to comment
Share on other sites

Membrana ima nije problem i ja sam sebi uzeo dve,za sada zadovoljan,bio sam malo uplasen oko potrošnje ulja ali otkako sam postavio membranu i očistio ventil posle 1000km nivo stoji na istom.e sad dokle će izgurati membrana i mene živo interesuje.razmišljao sam na svakih pet hiljada da proveravam stanje membrane,jer ja volim da malo čepam po gasu tako da turbina radi punom parom...

Link to comment
Share on other sites

Ok je.vi se tu dogovorite,najzgodnije je za suboticu samo se jedna poštarina placa a i rodbina može odmah pre bilo kakvog plaćanja da proveri paket dal je sve ok.što bi se reklo čist račun duga ljubav...

Link to comment
Share on other sites




×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.