Jump to content

Pozdrav od opel vozaca :)


Guest Fran Mirtl

Recommended Posts

Guest Fran Mirtl

pozdrav svima. zovem se fran ,dolazim iz zg-a , 22 god , radim i studiram . neki me znaju s hraweba ili njuza , vozim opel astru h [ makar za dve god vjerojatno dolazi clio sport 197 pa nisam skroz zalutao ovdje :) ] a ovdje sam konkretno radi burazovog clia 1.2 8V 2003. god.

Link to comment
Share on other sites

Bok ali sorry ne spadas ovdje.. :hm:

:hm:

Vidi vidi,pusti momka neka nauci nešto o renolima i skupi neke info o buducem autu.. :roll:

Pozdrav kralju i :welcome:

Link to comment
Share on other sites

moje iskreno misljenje :amen:

Khm!! Moras razumjeti naseg Baleva da on bas ne voli OPELASE :lool:

Bit ce bolje kad kupis SPORTA :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Tako bi i bilo koga od nas pustili na Opel forum.. (nedaj Boze)

Nemogu ulazit u to jer neznam kakva je situacija s njihovim forumom,ali necu nikad ni saznat jer opela nikad nebi kupija! :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Nemogu ulazit u to jer neznam kakva je situacija s njihovim forumom,ali necu nikad ni saznat jer opela nikad nebi kupija! :zubo:

:dobroje:

Mislim ne vidim da idem na Opelov forum ili Hondin i sl. osim ako mislim podjeb.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Fran Mirtl
Bok ali sorry ne spadas ovdje.. :hm:

Cuj djelomicno se slazem s tobom , no isto tako sam mogao napisati da ja vozim clia a ne buraz.Isto tako tu sam dosao radi clia a ne radi astre ili neceg treceg , te ako mi netko pomogne rijesiti problem [ sto cu staviti novi topic ] mozete mi komotno obrisati account , bar dok ne dode clio sport 197 :)

Link to comment
Share on other sites

Cuj djelomicno se slazem s tobom , no isto tako sam mogao napisati da ja vozim clia a ne buraz.Isto tako tu sam dosao radi clia a ne radi astre ili neceg treceg , te ako mi netko pomogne rijesiti problem [ sto cu staviti novi topic ] mozete mi komotno obrisati account , bar dok ne dode clio sport 197 :)

Prvo: pozdrav i dobrodošao! ;)

Drugo: ne obaziri se na provokacije. Mene kao modratora je sram da se od pojedinih forumaša na ovakav način dočekuje nove članove, pa bili oni i deve jahali. Upravo za razan tip korisnika smo napravili grupe korisnika http://88.198.71.122/forum/index.php?showtopic=17443

Svi ljudi su dobrodošli! Zadovoljni smo da im putem foruma mo

Link to comment
Share on other sites

dobrodosao ti nama....ekipo MISLIM DA SU OPELOVCI SHVATILI sto je prava markla automobila.....he he...vidite da covjek hoce renault-a....sa magarca na konja.....

dobrodosao jos jednom... :hey:

Link to comment
Share on other sites

Dobrodošao opelista imao si malo vatren doček ali znaj da nam opelisti nikak ne le

Link to comment
Share on other sites

Guest Fran Mirtl
Prvo: pozdrav i dobrodošao! ;)

Drugo: ne obaziri se na provokacije. Mene kao modratora je sram da se od pojedinih forumaša na ovakav način dočekuje nove članove, pa bili oni i deve jahali. Upravo za razan tip korisnika smo napravili grupe korisnika http://88.198.71.122/forum/index.php?showtopic=17443

Svi ljudi su dobrodošli! Zadovoljni smo da im putem foruma mo

Link to comment
Share on other sites

Prvo: pozdrav i dobrodošao! ;)

Drugo: ne obaziri se na provokacije. Mene kao modratora je sram da se od pojedinih forumaša na ovakav način dočekuje nove članove, pa bili oni i deve jahali.

Pa ja cu se usrat.. ovo nije bila provokacija nego moje misljenje ;) i dalje je isto :bigl: i također mene je sram sto ponekad imamo ovako super efikasne moderatore..

:blabla:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav i dobrodošao! :hey:

Forum je otvoren za sve, neki su od njih i potencijalni vlasnici nekog Renault vozila, neki tra

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.